STYLAGE BI-Soft L Lidokain 2x1ml s Mannitolem s PRODLOUŽENÝM ÚČINKEM pro JEŠTĚ LEPŠÍ výsledky!

Kód: A1331
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: STYLAGE
3 238 Kč / bal. 3 918 Kč včetně DPH 1 619 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Stylage BI-Soft L Lidokain je výplň určená speciálně pro okamžitou korekci hlubokých vrásek a záhybů v hlubokém dermu. Vyplnit jí můžeme i střední až hluboké nosolabiální záhyby, vyhladit vrásčité a ochablé oblasti, marionetové linie, vrásky na tvářích, oblasti spánků, zmenšení nosních hrbů nebo zvednutí špiček nosu případně tvar ušního laloku. 

Stylage Bi-Soft L s lidokainem je  často používána výplň na klinikách,  která se těší velké oblibě klientek  právě pro obsah  Mannitolu , který zajistí  delší výdrž výplně v pokožce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stylage BI-Soft L Lidokain je výplň určená speciálně pro okamžitou korekci hlubokých vrásek a záhybů v hlubokém dermu. Vyplnit můžeme také střední až hluboké nasolabiální záhyby, vyhladit vrásčité a ochablé oblasti, marionetové linie, vrásky na tvářích, oblasti spánků, zmenšení nosních hrbů nebo zvednutí špiček nosu, tvar ušního laloku. 

Stylage BI-Soft L Lidokain má také použít k omlazení rukou včetně léčby ztráty objemu na zádech rukou. Obsahuje lidokain, silné anestetikum pro pohodlnější a bezbolestnou aplikaci.

Stylage BI-Soft L Lidokain je  často používaná výplň na klinikách,  která se těší velké oblibě klientek  právě pro obsah  Mannitolu , který zajistí  delší výdrž výplně v pokožce. 

Co je Bi-Soft? Ten rozdíl pocítíte ve vašich rukou!   

Inovativní patentovaný injekční systém. Laboratoře VIVACY vyvinuly ve svém pokračujícím úsilí o inovativní excelenci v lékařské estetice patentovaný systém podávání injekcí nové generace Bi-SOFT Injection Technology.

Tato nově navržená ergonomická injekční stříkačka nabízí lékařům větší přesnost, pohodlí a kontrolu při jejich každodenní estetické praxi.

Balení se skládá z:

  • 2 x 1ml injekční stříkačka
  • 4 x 27G 1/2" jehly
  • 24 mg/g zesíťovaná kyselina Hyaluronová
  • 0,3% Lidokain
  • Mannitol

Výhody Stylage BI-Soft L Lidokainu:

  • Okamžitá korekce hlubokých vrásek a linek
  • Možnost upravení tvaru nosu a uší
  • Omlazení rukou

Jak dlouho vydrží výsledek?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání závisí na individuálním životním stylu, věku a typu pleti.


PŮVOD TOHOTO VÝROBKU JE VÝHRADNĚ Z EVROPSKÉ UNIE (EU) 

Zöllner Medical │EU vlajka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: