Cebelia Intimate Depigmenting Cream 30ml - Intimní depigmentační krém

Kód: A1548
Novinka Doručení 24h
Značka: CEBELIA
1 050 Kč / ks 1 271 Kč včetně DPH 1 050 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

INTIMNÍ DEPIGMENTAČNÍ KRÉM

Intimní depigmentační krém je řešením pro hyperpigmentaci těla. Tento krém, se používá samostatně nebo k prodloužení účinků estetického zákroku, je ideální pro boj proti stávajícím a novým pigmentovým skvrnám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už estetického nebo biologického původu, stále více lidí hledá řešení svých intimních problémů. Mnozí lékaři nám řekli, že jejich pacienti se cítí opravdu špatně, což může mít vliv na jejich společenský, romantický a/nebo soukromý život v důsledku hyperpigmentace intimních oblastí a tření.

Proto jsme se s našimi znalostmi a patentem PEKALINE® pro boj proti hyperpigmentaci rozhodli uvést na trh Intimní depigmentační krém . Spojuje v sobě koktejl vysoce účinných depigmentačních složek s jemným, hydratačním krémem pro nejcitlivější pokožku a partie.

Je ideální samostatně nebo jako doplněk estetických zákroků (prováděných na intimních partiích nebo třecích partiích: podpaží, stehna, třísla, hrudník) pro vyrovnání a rozjasnění pleti.

Návod k použití

Doma: aplikujte 1 až 2krát denně na postižená místa (intimní a třecí oblasti) pomocí aplikátoru speciálně přizpůsobeného pro intimní a citlivé partie. Může se používat samostatně nebo v kombinaci s jinými dermoestetickými ošetřeními. Výsledky jsou patrné po 2 měsících používání.

Kombinace ošetření

Kromě Intimního depigmentačního krému můžete použít Jemný intimní čistící přípravek pro čištění intimní oblasti při respektování její přirozené rovnováhy.

AKTIVNÍ SLOŽKY

PEKALINE®: Působí ve 2 hlavních a komplementárních fázích procesu tvorby skvrn: zabraňuje produkci enzymu tyrozinázy a blokuje zbývající enzymy (acidifikace melanosomu).

Kyselina tranexamová: Zastavuje vývoj melaninu, tmavého pigmentu zodpovědného za zbarvení kůže, blokováním interakcí mezi melanocyty (buňkami, které produkují melanin) a keratinocyty (buňkami, které tvoří epidermis), čímž zesvětluje postižené oblasti. 

Kyselina mandlová: Toto je největší molekula AHA, což je ovocná kyselina, která jemně exfoliuje pokožku. Je proto vhodný pro citlivé partie jako je intimní zóna a zkrášluje texturu pokožky.

Extrakt z Bellis perennis: Snižuje syntézu tyrozinázy a narušuje přenos melaninu mezi melanosomy a keratinocyty, aby se inhibovala pigmentace kůže a omezila se hyperpigmentace kůže.

Glycerin: Změkčující a zvlhčující glycerin hraje důležitou roli v našem složení, protože zvlhčuje epidermis a snižuje ztrátu vody, aby udržel oblasti aplikace hydratované.

Voda (voda), triglycerid kaprylové/kaprinové, glycerin, alkoholy C14-22, cetylalkohol, kyselina mandlová, kyselina tranexamová, propylheptylkaprylát, extrakt z květů Bellis Perennis (sedmikráska), pentylenglykol, cetylenglykol, cetylalkohol, cetylalkohol. Bromfenyl propenaminoethyl izochinolinsulfonamid HCL, glycin sójový (sójový) olej, kaprylylglykol, C12-20 alkylglukosid, polyakrylát sodný, tokoferol, hydroxid sodný, karbomer, fenetylalkohol, fosforečna n draselný

Ke korekci hyperpigmentace lékaři a dermatologové předepisují Intimní depigmentační krém. Může se používat samostatně nebo jako doplněk k procedurám, jako je depigmentační peeling.

Používá se několik dní po zákroku, denní aplikace tohoto depigmentačního krému prodlouží a zlepší zářivost a jednotnost ošetřované oblasti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

CEBELIA je francouzská značka kosmetiky, která byla uvedena na trh v roce 2007. Je určena pro doprovázení pacientů po lékařských nebo kosmetických chirurgických zákrocích. Produktová řada je vyvinuta ve spolupráci s nejlepšími francouzskými výzkumnými centry, jakož i odborníky z praxe a kožními odborníky: dermatology, lékaři a kosmetickými chirurgy.

Cíle značky CEBELIA:

 • Oprava pokožky po estetickém zákroku: pomoc při její rychlejší obnově s cílem snížit sociální vystěhování a optimalizovat estetické výsledky.
 • Rozšíření nabídky pro profesionály o posílení výsledků z dlouhodobého hlediska po ošetření, v rámci domácí péče, mezi sezeními a na konci estetického ošetření.

Základní hodnoty značky CEBELIA:

 • Rozumný přístup: vytvářet kosmetiku rozumným způsobem, který přesně identifikuje potřeby pokožky a vybírá nejlepší aktivní složky, které tyto potřeby uspokojají.
 • Věda a inovace: výzkum a inováce na vývoj účinných receptur vďaka globálnímu přístupu k kožním problémům, odbornosti a spolupráci s francouzskými lékaři a výzkumnými centry.
 • Pravdivá slova: žádné falošné sliby, produkty dělají to, co říkají, jsou testované a schválené odborníky na pleť a vyvinuté s největrší tolerancí a bezpečností.

Vize značky CEBELIA:

 • Věříme v univerzální právo být krásni a cítit se dobře.
 • Věříme v neobmezenou sílu krásy.
 • Věříme v hovorení pravdy a odmítání falošných slibů.
 • Věříme ve vědecký výzkum a inovace.
 • Věříme v biomimiku a biomodulaci.
 • Věříme v spolupráci s lékaři a estetickými chirurgy.
 • Věříme v rozumnou kosmetiku.

Přístup k výzkumu a vývoji:

Značku CEBELIA založila Carole Foussé, která má více než 20 let zkušeností v oblasti estetické medicíny a kosmetiky. Společnost se zaměřuje na vývoj účinných a bezpečných produktů, které jsou speciálně navrženy pro pacienty po estetických zákrocích.

Aby společnost mohla vyvíjet ty nejlepší produkty, spolupracuje s nejlepšími francouzskými výzkumnými centry a odborníky na pleť. Výzkum se zaměřuje na identifikaci potřeb pokožky po estetických zákrocích a vývoj aktivní složky, které tyto potřeby nejlépe splňují.

Patentované aktivní složky:

Společnost CEBELIA má dvě patentované aktivní složky:

 • CEBELINE®: Tato složka stimuluje obnovu pokožky a pomáhá redukovat vrásky a strie.
 • PEKALINE®: Tato složka inhibuje tvorbu melaninu a pomáhá redukovat pigmentové skvrny.

Produkty:

Společnost CEBELIA nabízí širokou škálu produktů pro péči o pleť po estetických zákrocích. Produkty jsou rozděleny do několika kategorií:

 • Oprava pokožky: Tato kategorie zahrnuje produkty, které pomáhají obnovit pokožku po estetických zákrocích.
 • Anti-aging: Tato kategorie zahrnuje produkty, které pomáhají redukovat vrásky a strie.
 • Depigmentace: Tato kategorie zahrnuje produkty, které pomáhají redukovat pigmentové skvrny.

Kde koupit:

Produkty značky CEBELIA jsou k dispozici u nás na www.dermalnivyplne.cz, v lékárnách a na všech dobrých klinikách!