SKNWORKS AFTER TATTOO 100ml - PROFESIONÁLNÍ péče PŘED, BĚHEM a po TETOVÁNÍ - Roztok na ČIŠTĚNÍ, UPOKOJENÍ, REGENERACI, ZMIRŇUJE BOLEST a poskytuje maximální antibakteriální ochranu

Kód: A0641
Doručení 24h
Značka: SKNWORKS
280 Kč –28 %
3448 clinisept spickova staroslivost pocas tetovania
280 Kč –28 % 200 Kč / balení 242 Kč včetně DPH 20 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Unikátní ruoztok na čištění a údržbu tkání má uklidňující a relaxační účinek , zmírňuje bolest a zároveň poskytuje maximální antibakteriální ochranu. Používá se jako následná péče po tetování, čištění pokožky před tetováním, během tetování a dokonce i čištění po tetování. 

Vyhlazuje pokožku, zmírňuje bolest, rozjasňuje pokožku a zkracuje dobu zotavení.

Tattoo Cleanser & Aftercare je zcela odlišný od jiných roztoků pro čištění tetování. Je založen na vědeckém a dermatologickém výzkumu a poznatcích navržených tak, aby poskytoval dokonalý stav pokožky během tetování a po něm a poskytoval optimální následnou péči po tetování. 

„Tetoval jsem mnohokrát, takže jsem věděl, co mě čeká. Ale při posledním tetování jsem použil Tattoo Cleanser & Aftercare, zákazník nepocítil žádnou bolest ani nepohodlí, ani se nerozmazávala pokožka, což bylo neočekávané. Byl jsem překvapen, jak rychle se po tom pleť uklidnila. Tattoo Cleanser & Aftercare celý proces výrazně usnadnil. “

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLINISEPT+ UNIKÁTNÍ PÉČE PO TETOVÁNÍ

Pro profesionální použití ve studiu i pro domácí použití. 

Tekutina pro čištění a údržbu tetování mění zážitek z tetování ve studiu i během rekonvalescence.

Při aplikaci na klinice Tattoo Cleanser & Aftercare zklidňuje pokožku a zmírňuje bolest. Tím se snižuje pocit nepohodlí a celý proces je usnadněn snížením horečky a otoků.

Při použití k udržování tetování udržuje Tattoo Cleanser & Aftercare pokožku čistou a klidnou během procesu hojení. To obvykle umožňuje mnohem rychlejší zotavení pokožky.

Chemický proces Tattoo Cleanser & Aftercare?

Čištění a údržba tkání využívá jedinečnou technologii roztoku chloru, který naplňuje imunitní systém těla.

Neobsahuje toxiny, má neutrální hodnotu pH, nedráždí, je bezpečný pro lidskou pokožku a nezatěžuje životní prostředí. Tattoo Cleanser & Aftercare je založen na chlorním chemickém složení 99,9% čisté vody, do které se přidává malé množství kyseliny, aby bylo čištění účinné.

Tattoo Cleanser & Aftercare čistí pokožku stejně, ale nezpůsobuje pocit pálení a podráždění a nezanechává žádné stopy. Tento způsob čištění pleti poskytuje mnohem lepší péči než kterýkoli jiný čistící, oplachovací nebo udržovací prostředek běžně používaný v procesu tetování.


Schopnost dosáhnout tak vysoké úrovně čistoty bez použití dráždivých nebo toxických sloučenin je to, co skrývá likvidita clinisoothe. 

Tattoo Cleanser & Aftercare má následující účinky:

  • pevnost a tetování s upraveným pH
  • dermatologicky testováno (bez testování na zvířatech)
  • snižuje zarudnutí a zánět během tetování
  • snižuje mravenčení pokožky po tetování
  • snižuje nepohodlí
  • zlepšuje barevnou stálost
  • urychluje obnovu z mikroorganismů

Pro nejlepší výsledky:

  • Používat během celého procesu tetování – od přípravy pokožky čištění tetování přes údržbu až po následnou péči o tetování. 
  • Po tetování namočte kousek látky nebo ubrousek do roztoku a tetování namočte na 5 až 10 minut, aby se pokožka zklidnila a zmírnila se bolest
  • K udržení tetovacího roztoku aplikujte 2-3 denně, 5-7 dní podle potřeby.

Často kladené dotazy:

Obsahuje přípravek na čištění a následnou péči na tetování bělidlo nebo chlór?

Ne, Tattoo Cleanser & Aftercare obsahuje pouze roztok chloru, který má sice vůni podobnou chloru, ale má zcela jiné vlastnosti, díky čemuž je naprosto bezpečný pro pokožku a dokonce i pro oči. Po vysušení roztoku zápach zmizí.

Jak bezpečný je čistící prostředek na tetování a následná péče? 
Tetování Cleanser & Aftercare je naprosto bezpečné. Dermatologicky testováno a prokázáno, že čistí bez podráždění nebo chemického poškození pokožky.
Měl bych použít něco jiného s tetovacím čistícím prostředkem a následnou péčí?

Ne, Tattoo Cleanser & Aftercare poskytuje dostatečnou úroveň čistoty a jeho antibakteriální účinek na vaše tetování poskytuje nejlepší ochranu před infekcí. Pokud chcete, můžete použít hydratační krém pro výživu pokožky během obnovy tetování. Brzy vám k tomuto účelu nabídneme hydratační krém.

Co ještě potřebuji vědět?

Nic... kromě toho, že Tattoo Cleanser & Aftercare vytáhne to nejlepší z vašich tetování a budete spokojenější!


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem pro SK a CZ trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 613 737, 0911 373 743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: