COMFORT CLEAN - Normal Skin - Moisturizing Cleansing Milk - Čistící mléko pro normální pleť 200ml
Kód: 5550152Detailní popis produktu
COMFORT CLEAN HYDRATAČNÍ ČISTICÍ MLÉKO - Čistící mléko pro normální pleť 200ml
Jemné čistící mléko má příjemnou jemnou vůni a dodává pokožce vlhkost a kvalitní lipidy.
Nabízí jemné, ale účinné čištění bez vysušení pokožky.
Řasa Spirulina hydratuje pokožku, zatímco vitamín E nabízí antioxidační vlastnosti a leknín pomáhá předcházet podráždění.
Panthenol a mandlový olej poskytují dodatečný uklidňující účinek.
Hydratační čistící mléko lze kombinovat s celou řadou produktů DALTON.
PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU
![]()
Zöllner Medical International je výhradním distributorem značky DALTON MARINE COSMETICS pro SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 613 737, 0911 373 743, nebo info@zollnermedical.com .
Máte zájem o školení? Potom Zöllner Academy je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!
Váš Zöllner Medical tým
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
