Derma Bio® Coctail 5 x 5 ml - Unikátní Biorevitalizace obličeje, krku a dekoltu (anti-aging) a efektivní léčba tmavých kruhů, 5ml

Kód: 323
Doručení 24h
Značka: DERMA 2.0
2 485 Kč / bal. 3 007 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024

Derma-Bio®  je unikátní komplexní biorevitalizační koktejl pro biorevitalizaci obličeje, krku a dekoltu a vítězná volba  pro prevenci a korekci vrásek, vynikající ošetření pro tmavé kruhy.  V tomto biorevitalizačním koktejlu  je synergie mezi třemi různými molekulovými hmotnostmi kyseliny hyaluronové s přidáním jednotlivých účinných látek z něj činí prémiového společníka pro kvalitní anti-aging ošetření od malých po velké příznaky spojené s fotostárnutím nebo klasickým chronologickým stárnutím.

Ošetřením dosáhneme viditelně vyhlazených vrásek, nového tónu, zářivějšího vzhledu,  zlepšení  elasticity  kompaktnosti jsou jen některé účinků, které budou přínosem pro  naši  pokožku díky  bio-revitalizačnímu  koktejlu Derma-Bio®.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derma-Bio®  je unikátní komplexní  biorevitalizační  a tonizující koktejl: vítězná volba potlačení neúprosného toku  času a  každodenního  stresu.
 
Biorevitalizační koktejl na obličej, krk a dekolt s biorevitalizačním a tonizujícím účinkem na prevenci povrchových, středních a hlubokých vrásek způsobených chronickým/ foto startnutím, vynikající produkt pro biorevitalizaci obličeje s globálními vlastnostmi proti stárnutí obličeje, který se používá plošně podle schopností a odborných. 

Transdermální podání - elektroporace, toforéza, ultrazvuk, termoterapie, kontinuální galvanické proudy, radiofrekvence, vpichování, hyaluronové pero, v mezoterapii.
 
Toto vše je v Derma hydratačním koklejlu možné díky přítomnosti 3 různých molekul kyseliny hyaluronové se 3 různými molekulovými hmotnostmi (vysoká, střední, nízká) vitamínu A, E, B (B1, B3, B6, B8), vitamínu C, aminokyselin L-prolin, L-hydroxyprolin, L-arinin), Dmae, Argireline, Sodium Dna, Glutathion.
 
Unikátní vzorec pro biorevitalizaci obličeje, krku a dekoltu, ve kterém  je  synergie  mezi třemi různými molekulovými hmotnostmi  kyseliny  hyaluronové  s přidáním  jednotlivých  účinných  látek  něj činí ideálního společníka pro  anti-aging ošetření od  malých po velké příznaky  způsobených jak foto startnutím  tak i klasickým. chronologickým stárnutím .
 
Denně je naše pokožka vystavena ultrafialovému záření, které výrazně ovlivňuje strukturu naší pleti. Máme  nevyvážený životní styl a  znečištění ovzduší patří mezi hlavní příčiny zhoršení  kvality naší pokožky Derma-Bio® obnovuje optimální dermální funkce, revitalizuje  pokožku  při 360 stupních pro jedinečný  anti-aging  efekt. 
 
Ošetřením dosáhneme viditelně vyhlazených vrásek, nového tónu, zářivějšího vzhledu,  zlepšení  elasticity  kompaktnosti jsou jen některé účinků, které budou přínosem pro  naši  pokožku díky  bio-revitalizačnímu  koktejlu Derma-Bio®.
 
Balení obsahuje:  5 x   sterilní  injekční  lahvička  objemu ml.
 
Důležité: DERMA BIO koktejl je IHNED PŘIPRAVEN K POUŽITÍ a nevyžaduje přidání ani ředění žádného druhu látky! 
 
Derma Bio D2.0 Derma Bio_D2.0
1. obrázek 2. Obrázek
 
1. Ošetření periorálních vrásek - s použitím Peeling Kyseliny Glikolové 50% D2.0® a Needling s Biorevitalizačním koktejlem DERMA Bio D 2.0®.
3-6 ošetření, jednou týdně. Počet ošetření se může lišit od kvality pokožky.
 
2. Ošetření periorálních vrásek -  Hydratační peeling D2.0® a needling s Biorevitalizačním koktejlem DERMA Bio D 2.0®.
3-6 Ošetření jednou týdně. Počet ošetření se může lišit od kvality pokožky.
 
biorevitalizace
 
Unikátní složení hlavních účinných látek:
 
KOMPLEX BIOMIMETICKÝCH PEPTIDŮ
 • DMAE
 • Argirelin
 
KOMPLEX KYSELINY HYALURONOVÉ
UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ 3  MOLEKULÁRNÍCH HMOTNOSTÍ KYSELINY HYALURONOVÉ
 
NÍZKÁ  STŘEDNÍ + VYSOKÁ
 • Hyaluronát  S odní 16 MilDA
 • Hyaluronát  S odní 15 Kda
 • Hydrolyzovaná  K yselina  H yaluronová 5Kda
 
MULTIVITAMINOVÝ REVITALIZAČNÍ KOMPLEX
 • Biotin Vitamin B8
 • Kyselina askorbová vitamín C
 • Retinyl palmitát Vitamin A
 • Niacinamid Vitamin B3
 • Pyridoxin Vitamin B6
 • Thiamin Vitamin B1
 • Acetát  t okoferolu -  v itamin E
ANTIOXIDAČNÍ KOMPLEX
 • Sodium DNA
 • Glutathion
KOMPLEX AMINO KYSELIN
 • L-Arginine
 • L-Proline
 • Glycine
 • Hydroxyproline
REVITALIZAČNÍ KOMPLEX S MINERÁLNÍMI SOLEMI
 • Chlorid Hořečnatý
 • Chlorid Sodný
 • Chlorid Draselný

INDIKACE: 

Matnost, nedostatek jasu a nerovnoměrnost textury, jizvy, tmavé kruhy, fotoaging, povrchové, střední a hluboké vrásky, strie

PROTOKOL POUŽITÍ

Jedna aplikace týdně po dobu 5-7 týdnů

SLOŽENÍ:

Aqua, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Arginine Hcl, Proline, Glycine, Hydroxyproline, Biotin, Ascorbyl Gluco , Tocopheryl Acetate, Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Dimethylaminoethanol tartrate, Glutathione, Acetyl Cysteine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Glycerin, Pentapeptide-18, Leucine, Isoleuyne Resveratrol

POPIS:

BIOREVITALIZAČNÍ KOKTAIL NA TVÁŘ, KRK A DEKOLT

A KOMPLETNÍ PREVENCI A KOREKCI PROTI STÁRNUTÍ DERMA-BIO®

Komplexní biorevitalizační koktejl na obličej, krk a dekolt, biorevitalizaci pro prevenci a korekci vrásek, vynikající ošetření tmavých kruhů.

Od hlubokého výzkumu, od pozornosti po suroviny a použité nové technologie v estetické oblasti, derma-Bio komplexní anti-aging obličeje biorevitalizační koktejl: vítězná volba proti přechodu času a každodennímu stresu. Unikátní vzorec pro biorevitalizaci obličeje, ve kterém synergie mezi třemi různými molekulovými hmotnostmi kyseliny hyaluronové a jednotlivými funkčními látkami z něj činí prémiového společníka k léčbě menších a hlavních příznaků způsobených chronoagingem a denním plynutím času a při léčbě tmavých kruhů. Vystavení fotoagingu, nevyvážený životní styl, znečištění ovzduší patří mezi hlavní příčiny zhoršení naší pokožky: s Derma-Bio budete moci obnovit ztracenou rovnováhu revitalizací pokožky při 360 stupních pro jedinečný anti-aging efekt.

Nový tón, zářivější a uvolněnější vzhled, větší elasticita a pevnost jsou jen některé z účinků, které budou prospěšné pro pokožku díky Derma-Bio; výborný i při léčbě v tmavých kruzích.

Způsoby použití: jak nejlépe využít biorevitalizační koktejl na obličej DERMA-BIO

Všestrannost použití znamená, že Derma-Bio může být vítěznou zbraní profesionálů v estetickém a medicínsko-estetickém sektoru, kteří chtějí dosáhnout uspokojivých a trvalých výsledků prostřednictvím transdermálních dopravních technik, jako je NEEDLING, ELEKTROPORACE , RADIOFREKVENCE, IONTOFORÉZA, ULTRSUONI, ULTRSUONI, ULTRSUONI (při léčbě v tmavých kruzích je vhodnější používat je s těmito technikami), HYALURON PEN a v estetické medicíně (s výlučnou lékařskou způsobilostí), jako je MEZOTERAPIE A BIOREVITALIZACE . 

To vše je možné díky přítomnosti 3 různých molekul kyseliny hyaluronové při 3 různých molekulových hmotnostech (vysoká, střední, nízká), vitamín A, vitamín E, vitamíny B (B1, B3, B6, B8), vitamín C , aminokyseliny (glycin, L -prolin, L-hydroxyprolin, L-arginin), Dmae ,  Argirelin ,  DNA sodíku, glutathion.

Biorevitalizující tvář Derma-Bio, kompozice:

HYALURONÁT SODNÝ (kyselina hyaluronová) při 3 různých molekulových hmotnostech

Je to sodná sůl kyseliny hyaluronové (kyselina hyaluronová + hydroxid sodný) a nachází uplatnění pro svoji větší schopnost absorbovat na úrovni kůže.

V kompletním obličeji je biorevitalizační koktejl Derma-Bio přítomen ve třech molekulových hmotnostech:

 • vysoká molekulová hmotnost: vzhledem ke své viskozitě (není absorbována) vykonává svou činnost na epidermální úrovni, kde působí jako zvlhčovač vzhledem k pozoruhodné hydratační kapacitě (větší turgor); je to filmotvorná sloučenina, která zabraňuje transdermální disperzi vody.
 • nízká molekulová hmotnost: působí a proniká do dermis, kde působí jako výplň a stimuluje syntézu kolagenových vláken;
 • střední molekulová hmotnost: má mezilehlé charakteristiky mezi dvěma předchozími charakteristikami;

BIOREVITATALIZAČNÍ MULTIVITAMÍNOVÝ KOMPLEX PRO TVÁŘ, KRK A DEKOLT.

 • VITAMIN AA PALMITÁT (RETINOL) Esterifikovaná forma (s Kyselinou Palmitovou) retinolu vitaminu A (RETINOL), snáze se vstřebává (nejprve se přemění na retinol a poté na kyselinu retinovou). Na epidermální úrovni stimuluje buněčný obrat, který dodává pokožce hladší vzhled; přispívá k šíření keratinocytů. Na dermální úrovni stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu (v synergii s vitamínem E);
 • ACETÁT VITAMIN E nebo alfa-tokoferol acetát se běžně používá jako přírodní konzervační látka. Na dermo-epidermální úrovni (v synergii s vitamínem A) má funkce: antioxidant a elastické, vyživující, protizánětlivé a proreparační, seboregulační;
 • VITAMIN B1 (thiamin) potřebný pro metabolismus sacharidů (poskytuje energii buňkám). Užitečné pro růst buněk, když působí synergicky s vitamínem B6;
 • VITAMIN B3 (niacinamid) působí jako antioxidant, regulátor kožního tuku, kofaktor při syntéze keratinu a ceramidů, zvlhčovač, faktor keratinocytové diferenciace;
 • VITAMIN B6 (pyridoxin) potřebný pro metabolismus bílkovin, sacharidů a mastných kyselin. Zasahuje jako kofaktor při syntéze kolagenu a cysteinu, aminokyseliny užitečné pro pohodu nehtů a vlasů, jakož i syntézu glutathionu;
 • VITAMIN B8 (biotin) zasahuje do syntézy mastných kyselin a metabolismu bílkovin a uhlohydrátů. Na kůži vykonává činnost regulující tvorbu kožního tuku a přispívá k syntéze keratinu a udržení zdravé tkáně.
 • VITAMIN C (kyselina askorbová ) s antioxidačním a vnitřním a vnějším účinkem proti stárnutí (foto-ochrana). Na dermální úrovni pomáhá udržovat přiměřenou hustotu kolagenu regulací enzymatické syntézy.

KOMPLEX AMINOKYSELIN PRO BIOREVITALIZACI TVÁŘE

 • GLYCINE  - Nejjednodušší z aminokyselin a hlavní složka NMF a kolagenu. Používá se pro suchou a nepružnou pokožku, protože má hydratační, regenerační a antioxidační účinky.
 • L-PROLIN  - Spolu s glycinem je tato aminokyselina hlavní složkou kolagenu (niacin a vitamín C slouží jako syntetické kofaktory).
 • L- HYDROXYPROLIN - Je to prolin, který prochází postsyntetickou modifikací (hydroxylací), přispívá k tvorbě kolagenu.
 • L-ARGININ  - Alkalická aminokyselina, přítomná v NMF s hydratačními vlastnostmi, působí proti stárnutí, se stabilizátorem ph, a vazodilátorem (blahobytem vlasů);

ANTIOXIDANTY, BIOMIMETICKÉ PEPTIDY A STIMULANTY PRO BIOREVITALIZACI

 • DMAE analog Cholinu (prekurzor acetylcholinu) s anti-aging, antioxidačními, hydratačními vlastnostmi a vazoprotektivními funkcemi.
 • ARGIRELIN (acetyl hexapeptid 8) Biomimetický peptid, který napodobuje účinek botulotoxinu (kompetice na komplex SNARE) což způsobuje roztažení a relaxaci pokožky.
 • DNA sodíku Sodná sůl kyseliny deoxyribonukleové, používaná v imunokosmetikách pro své vynikající regenerační schopnosti, stimulující proliferaci buněk, reparativní, stimulující syntézu kolagenu a elastinu;
 • GLUTATION Tripeptid (glycin + glutamát + cystein), který působí jako silný antioxidant , zvláště když pracuje synergicky se selenem, B3, B6 a E. Poskytuje jas, tón a elasticitu pokožky.

DŮLEŽITÉ: Koktejl DERMA-BIO je OKAMŽITĚ PŘIPRAVEN K POUŽITÍ a nevyžaduje přídavky ani ředění žádného typu látky.

 Navrženo a vyrobeno v Itálii podle normy ISO 22716:2007 a ISO 13485:2016 akreditovanými Italskými laboratořemi.

akreditace

 100% Vyrobeno v Itálii.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: