Derma Celu® Cocktail 5 x 10 ml- Účinný koktejl na ošetření proti celulitidě ve všech fázích

Kód: 321
Akce Doručení 24h
2 200 Kč –18 %
Derma Celu® Cocktail 5 x 10 ml- Účinný koktejl na ošetření proti celulitidě ve všech fázích
2 200 Kč –18 % 1 800 Kč / ks 2 178 Kč včetně DPH 360 Kč / 10 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

DERMA CELU - PROTICELULITIDNÍ ODVODŇOVÁNÍ. Silná směs vysoce koncentrovaných funkčních látek s drenážním a anticelulitidním účinkem. Speciálníkomplex Pgc-1 protein modulátor(který reguluje zvýšení hladiny glukózy v krvi aktivací oxidačních procesů mastných kyselin a glukoneogenezí v pečení) spolu s20% karnitinem, kofeinem, gotukolou, extrakty z ananasu, přesličky, artyčoky, artyčoky a výrazně zlepšuje celulitidu ve všech stádiích. Může být použita prostřednictvím transdermálních technik (jako je například elektroporace vpichování, intophoresis, kontinuální galvanický proud, ultrazvuk, termoterapie...); nebo mezoterapie (s výhradní lékařskou kompetencí a odpovědností).  DŮLEŽITÉ: Koktejl DERMA CELU je ihned připraven k použití a nevyžaduje ani ředění jakéhokoli typu látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Derma Celu® Cocktail - Účinný koktejl na ošetření proti celulitidě ve všech fázích, 5 x 10ML

POPIS

DERMA CELU drenážní anticelulitidní kúra

Drenážní koktejl pro mezoterapii celulitidy a pro ošetření celulitidy a ošetření proti celulitidě ve všech fázích

Derma-Celu účinné anticelulitidní ošetření

Účinné anticelulitidní ošetření pro transdermální přenos a mezoterapii celulitidy (upozorňujeme, že mezoterapie je praxe s výhradní lékařskou kompetencí a odpovědností), drenážní léčba celulitidy ve všech stadiích Derma-Celu. Obsahuje speciální proteinový modulátorový komplex Pgc-1 , který reguluje zvýšení hladiny glukózy v krvi aktivací oxidačních procesů mastných kyselin a glukoneogeneze v játrech, což spolu s 20% karnitinem a kofeinem podporuje lipolýzu.

Celulitida je charakterizována změnou tukové tkáně, která vede k hromadění tekutin a metabolického odpadu mezi jednou buňkou a druhou. Představuje nejčastější nedokonalost žen a postihuje zejména pánevní a břišní oblast, boky, hýždě a stehna.

Je odvozena od změny mikrocirkulace, která zahrnuje zvýšení syntézy adipocytů a akumulaci velkého množství triglyceridů. To vede ke zvýšení objemu buněk a perilobulární pojivové tkáně. Když mají buňky velké nahromadění tuku, vzhled povrchu kůže je nerovnoměrný, zejména v oblasti stehen a hýždí.

Všechny látky, které mobilizují tuky a přerušují dlouhý řetězec mastných kyselin, působí proti celulitidě . Karnitin se v těle vyskytuje přirozeně a jeho hlavní funkcí je mobilizace tukových zásob směřujících do mitochondriální matrice, kde se spalují a přeměňují na energii.

Tento mechanismus rozkládá hromadění tuku a je znám jako lipolýza, je také znám jako stimulátor katabolismu, který pomáhá detoxikovat, regenerovat, opravovat a obnovovat buněčné fyziologické funkce dermy.

Charakteristika účinného ošetření proti celulitidě: složení koktejlu Derma-Celu

Anticelulitidní síla tohoto koktejlu se připisuje, jeho chytrému složení:

INOVATIVNÍ KOMPLEXNÍ MODULATOR PGC-1 ALPHA

Acetyl Hexapeptid-39 a hyaluronát sodný: reguluje zvýšení hladiny glukózy v krvi aktivací oxidačních procesů mastných kyselin a glukoneogeneze v játrech, což podporuje lipolýzu.

ODVODNÍ KOMPLEX

Kofein, výtažek z ananasu, výtažek z Ruscus, výtažek z artyčoku, výtažek z přesličky.

VASOTONICKÁ LÁTKA

Extrakt z gotu koly regenerační účinek na pojivovou tkáň. Pomáhá také posilovat kapiláry a žíly, zlepšuje krevní oběh a zpomaluje tvorbu vláken, která zvyšují akumulaci lipidů. Zlepšuje pružnost tkání a stimuluje syntézu kolagenu.

LIPOLITHIC AGENT

Carnitine 20% látka zodpovědná za metabolismus tuků: rozkládá nahromaděné tuky a přivádí je do mitochondrií, kde se následně přeměňují na energii. Všestrannost použití dělá z Derma Celu vítěznou zbraň z profesionálů v estetickém a medicinsko-estetickém sektoru, kteří chtějí dosáhnout konkrétních, uspokojivých a dlouhotrvajících výsledků prostřednictvím transdermálních aplikačních technik (jako je vpichování , elektroporace, introforéza, kontinuální galvanické proudy, ultrazvuk. Termoterapie). ); estetická medicína: mezoterapie (s výhradní lékařskou kompetencí a odpovědností).

Vynikající ošetření celulitidy účinné proti nedokonalostem ve všech fázích. Nefotosenzibilizační léčba. Zastavte celulitidu ve všech ročních obdobích!

DŮLEŽITÉ: Koktejl DERMA CELU n a mezoterapii celulitidy je ihned připraven k použití a nevyžaduje přidávání ani ředění jakéhokoli typu látky.

akreditácia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: