HARMONYCA s lidokainem 2x1,25ml

Kód: A1342
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
7 818 Kč / bal. 9 460 Kč včetně DPH 3 127 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

HARMONYCA s lidokainem se skládá z vápenatých hydroxyapatitových mikrokuliček, které jsou pevně zabudovány do zesíťované kyseliny hyaluronové. Hydroxyapatit vápenatý stimuluje produkci kolagenu, zatímco kyselina hyaluronová tvoří podpůrnou extracelulární matrici, která moduluje proliferaci fibroblastů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HARMONYCA s lidokainem se skládá z vápenatých hydroxyapatitových mikrokuliček, které jsou pevně zabudovány do zesíťované kyseliny hyaluronové. Hydroxyapatit vápenatý stimuluje produkci kolagenu, zatímco kyselina hyaluronová tvoří podpůrnou extracelulární matrici, která moduluje proliferaci fibroblastů.

Průměr mikrokuliček (25-45 mikronů) minimalizuje riziko migrace částic a fagocytózy, což kromě integrace mikrokuliček do sítě zesíťované kyseliny hyaluronové zajišťuje hladký vzhled s hlubokou hydratací pokožky. HARMONYCA s lidokainem obsahuje lidokain a měl by být injikován do hlubokých a subdermálních vrstev.

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

  • 2x1,25ml injekční stříkačka
  • 4x nálepky

HLAVNÍ SLOŽKY

  • 20 mg/ml kyseliny hyaluronové
  • 0,3% lidokain
  • 55,7% Hydroxyapatit vápenatý
  • Fosfátový pufr

ÚČINKY A VÝHODY HARMONYCA s lidokainem 2x1,25ml

  • Poskytuje silný objemový, liftingový efekt
  • Podporuje tvorbu přirozeného kolagenu
  • Biokompatibilní a biologicky odbouratelný

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min