JUVEDERM ULTRA 4 s lidokainem 2x1ml

Kód: A1269
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
4 480 Kč / bal. 5 421 Kč včetně DPH 2 240 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM ULTRA 4 s lidokainem je dermální výplň s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, vyvinutá speciálně pro použití při hlubokých vráskách a rýhách v pokožce. JUVEDERM ULTRA 4 s lidokainem je určen ke zvětšení a korekci hlubších obličejových linií a vrásek kolem nosu a úst včetně zvýšení objemu lícní části a brady. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

  • 24mg/ml, 3mg/ml
  • 2x1ml injekční stříkačky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM ULTRA 4 s lidokainem je dermální výplň s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové, vyvinutá speciálně pro použití při hlubokých vráskách a rýhách v pokožce. JUVEDERM ULTRA 4 s lidokainem je určen ke zvětšení a korekci hlubších obličejových linií a vrásek kolem nosu a úst včetně zvýšení objemu lícní části a brady. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

  • 2x1ml injekční stříkačka
  • 4x27g 1/2“ jehly
  • 24mg/ml kyseliny hayluronové
  • 0,3% lidokain

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM ULTRA 4, 2x1ML

  • Ošetření nosolabiálních záhybů, rýh, oblasti líc, rtů, brada
  • Používá se k plnění až hlubokých vrásek
  • Zvětší objem (obličejová část a brada)

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min