JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem 2x1ml

Kód: A1281
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
5 380 Kč / bal. 6 510 Kč včetně DPH 5 380 Kč / 2 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem je dermální výplň speciálně vyvinutá pro oblast rtů a úst. Je určena k jemnému obnovení objemu rtů a definování kontur a obrysů rtů. JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem je jemná gelovitá výplň, která byla speciálně vyvinuta, aby poskytla jemný a přirozený výsledek. Výplň může být použita také k vyplnění povrchových linií a vrásek obličeje. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

  • 15mg/ml, 3mg/ml
  • 2x1ml injekční stříkačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem je dermální výplň speciálně vyvinutá pro oblast rtů a úst. Je určena k jemnému obnovení objemu rtů a definování kontur a obrysů rtů. JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem je jemná gelovitá výplň, která byla speciálně vyvinuta, aby poskytla jemný a přirozený výsledek. Výplň může být použita také k vyplnění povrchových linií a vrásek obličeje. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

  • 2x1ml injekční stříkačka
  • 4x30g 1/2“ jehly
  • 15mg/ml kyseliny hayluronové
  • 0,3% lidokain

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM VOLBELLA s lidokainem 2x1ml

  • Zvětšuje objem rtů
  • Definuje kontury a obrysy rtů
  • Vyplní povrchové linie a vrásky obličeje

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Obecně mohou výsledky trvat až 12 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min