JUVEDERM VOLIFT RETOUCH Lidokain 2x0,55ml

Kód: A0026
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
3 440 Kč / bal. 4 162 Kč včetně DPH 1 720 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM VOLIFT RETOUCH s lidokainem je ideální pro vyplnění, vyhlazení a omlazení střední části obličeje. Použijte JUVEDERM VOLIFT RETOUCH s lidokainem také k naplnění nasolabiálních záhybů a rýh a obnovení přirozených obrysů obličeje. Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. 

  • 17.5mg/ml, 3mg/ml
  • 2x0.55ml injekční stříkačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM VOLIFT RETOUCH s lidokainem je ideální pro vyplnění, vyhlazení a omlazení střední části obličeje. Použijte JUVEDERM VOLIFT RETOUCH s lidokainem také k naplnění nasolabiálních záhybů a rýh a obnovení přirozených obrysů obličeje.

Výplň obsahuje lidokain, silné anestetikum, které zvyšuje pohodlí při bezbolestné aplikaci. Injekční stříkačky o velikosti 0,55 ml jsou ideální pro lokální ošetření v oblastech, které vyžadují menší množství gelu k dosažení požadovaných výsledků. 

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM ONLINE ZDE

BALENÍ

  • 2x0,55ml injekční stříkačka
  • 4x30g 1/2“ jehly
  • 17.5mg/ml kyseliny hayluronové
  • 0,3% lidokain

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM VOLIFT RETOUCH 2x0,55 ml

  • Vyplní nasolabiální záhyby a rýhy
  • Obnoví přirozené obrysy tváře

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Obecně mohou výsledky trvat až 15 měsíců. Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie a životní styl.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min