JUVEDERM VOLUX s lidokainem 2x1ml

Kód: A1131
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: JUVEDERM
5 590 Kč / bal. 6 764 Kč včetně DPH 2 795 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

JUVEDERM VOLUX s lidokainem a vývoj výplňových produktů Allergan JUVEDERM VyCross nám umožňuje aplikovat revoluční novou úpravu pro přestavbu brady a čelisti, tzv. mandibulární linie, aniž bychom museli přejít přes operační sál. Používá se k léčbě glabelárních linií, vrásek na tváři, asymetrie a defektů.

 • 25mg/ml, 3mg/ml,
 • 2x1ml injekční stříkačky

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JUVEDERM VOLUX s lidokainem  je sterilní, nepyrogenní, fyziologický gel zesíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu. Každé balení obsahuje 2 injekční stříkačky o obsahu 1 ml Juvederm VOLUX, 4 sterilní jehly 27G1/2" pro jednorázové použití a sadu štítků k zajištění sledovatelnosti.

JUVEDERM VOLUX s lidokainem a vývoj výplňových produktů Allergan Juvéderm VyCross nám umožňuje aplikovat revoluční novou úpravu pro přestavbu brady a čelisti, aniž bychom museli přejít přes operační sál. Používá se k léčbě glabelárních linií, vrásek na tváři, asymetrie a defektů. Allergan Laboratories vytvořil nový produkt: Volux, z rodiny Juvederm VyCross. Je to náplň s vysokou hustotou (přesahuje objem, který je v současnosti nejhustší v rozsahu Vycros) a trvá přibližně 12 až 24 měsíců.

Laboratoře společnosti Allergan zajišťují, že tento nový výrobek vydrží 24 měsíců, čímž se jeho životnost zvyšuje téměř dvakrát tak dlouho jako jiné výrobky, jako například Voluma nebo Volift.

Objednejte si i další produkty z řady JUVEDERM VOLUX ONLINE ZDE

BALENÍ

 • 2x1ml stříkačky
 • 25mg Kyselina Hyaluronová
 • Lidocaine Hydrochloride 3mg
 • Phosphate buffer pH 7.2 qs 1ml

ÚČINKY A VÝHODY JUVEDERM VOLUX (2x1ml)

 • Vytvoří ztracený objem
 • Předefinuje obrysy brady a čelisti
 • Naplní a vyhladí hluboké vrásky
 • Asymetrie a defekty
 • Dlouhá životnost 

OBLASTI POUŽITÍ

Líce, spodní čelist, brada

JAK DLOUHO PŘETRVÁ VÝSLEDEK?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně, obecně však zhruba 18 až 24 měsíců.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

Zöllner Medical │EU vlajka

Kategorie: Zdravotnický prostředek
Tento produkt je určen výhradně pro použití profesionálními zdravotnickými pracovníky.
Před použitím si pečlivě pročtěte příbalový leták! Všechny rizika nebo nežádoucí účinky konzultujte s lékařem či lékárníkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Allergan je jednou z předních farmaceutických společností, která se zaměřuje na vývoj a výrobu lékařských estetických zařízení včetně injekčních dermálních výplní, určených pro tvář a telo. Mají dlouholeté odborné znalosti v oblasti inovací a technologií používaných k poskytování estetických řešení, která pomáhají lidem žít lepší život. Allergan je známý svou značkou dermálních výplní: JUVEDERM.

JUVEDERM je injekční dermální výplň do obličejových tkání k vyhlazení vrásek a vyhlazení pokožky. S oblibou ji používají pacienti, kteří chtějí skrýt hluboké nosoústní rýhy

Zakoupením originální značky JUVEDERM od Zöllner MEDICAL Vám dokážeme garantovat nejen výhodnou cenu na českém trhu, ale i kvalitní zákaznický servis jako např. rychlé doručení do 48 hodin, marketingové materiály, školení a workshopy a zboží samozřejmě vždy 100% skladem.

Zöllner MEDICAL - Nezávislý distributor dermálních výplní, biorevitalizace, mezoterapie, peelingů, vybavení pro kliniky a kosmetické salóny a spotřebního materiálu pro pro Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko.

Zöllner Medical Int. O NÁS-min