NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX 1ml pro hloubkové obnovení objemu

Kód: A0034
Novinka Doručení 24h
2 150 Kč –30 %
NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX 1ml pro hloubkové obnovení objemu
2 150 Kč –30 % 1 493 Kč / ks 1 807 Kč včetně DPH 1 493 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX  je organická dermální výplň s nízkou viskoelasticitou a vysokou biointegrací.  Dermální výplň je určena k hloubkovému obnovení objemu tkání ve středně silné a silně stárlé pokožce. Je vhodný pro injekci do intradermální vrstvy. Vyvážený stupeň zesíťování Intense Flux je velmi adaptivní na tkáň, což pomáhá zvětšit anatomickou oblast použití.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX  je organická dermální výplň s nízkou viskoelasticitou a vysokou biointegrací. Dermální výplň je určena k hloubkovému obnovení objemu tkání ve středně silné a silně stárlé pokožce. Je vhodná k podání do intradermální vrstvy.

Vyvážený stupeň zesíťování je Intense Flux velmi adaptivní na tkáň, což pomáhá zvětšit anatomickou oblast použití.

Objednejte si i další produkty z řady NEAUVIA ORGANIC INTENSE FLUX online ZDE

BALENÍ

1 x 1ml injekční stříkačky

SLOŽENÍ

  • 26 mg/ml zesíťované kyseliny Hyaluronové, PEG polymer
  • Glycin a L-prolin

VÝHODY NEAUVI ORGANIC INTENSE FLUX

  • Vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové a nízká viskoelasticita
  • Hloubková obnova objemu tkání
  • Vyvážený stupeň zesíťování a vysoce adaptivní výplň na tkáň
  • Ošetřené oblasti: naso-labialné záhyby, zvětšení rtů, zvedání kontur obličeje, modelování brady, modelování tváře.

JAK DLOUHO TRVÁ VÝSLEDEK?

Výsledky jsou okamžité od prvního ošetření. Obecně mohou výsledky trvat od 6 do 9 měsíců. Výsledky někdy trvají až jeden rok v závislosti na faktorech, jako jsou typ pleti, věk a životní styl, ale také technika, kterou používá zdravotnický pracovník.

 


V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email:  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste odborný lékař?  Máte zájem o  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy je tu práve pre vás. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes! Radi vás zaškolíme, poskytneme všetky dostupné marketingové materiály pre

  • Facebok prezentáciu
  • Instagram prezentáciu
  • Webovú prezentáciu produktu pre váš web
  • Roll-upy, banery a polepy okien, letáčiky a plagáty, stojany a pod.

ale hlavne máme všetok čas vesmíru, aby sme vás čo najlepšie podporili a pevne stáli pri vašom úspešnom napredovaní! Pretože pokiaľ chceme byť úspešní, musíme napredovať spoločne. 

Váš Zöllner Medical tím 

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PRODUKTY MATEXLAB

Matexlab vyrábí vysoce inovativní řadu dermálních výplní a kosmetických přípravků a sídlí v Luganu. Společnost má velké odborné znalosti v oblastech: injekčních přípravků, jako jsou dermální výplně a biorevitalizátory; Krémy proti stárnutí a lenitivní krémy; systémy regenerace tkání a hojivá séra se sterilními maskami.

Neauvia Organic je hlavní značkou Matexlab a je světově první řadou dermálních výplní tak blízkých přírodě. Neauvia Organic kombinuje kyselinu hyaluronovou s unikátní technologií PEG-cross-linked, díky které je každá výplň specifická pro různé indikace a injekce.