NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE 1ml pro ještě větší objem

Kód: A0038
Novinka Doručení 24h
2 150 Kč –32 %
NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE 1ml pro ještě větší objem
2 150 Kč –32 % 1 442 Kč / ks 1 745 Kč včetně DPH 1 442 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE  je dermální výplň navržená speciálně pro korekci lipoatrofie a zvětšení objemu tkání . NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE se vyznačuje nejvyšším množstvím kyseliny hyaluronové a vysokou úrovní viskoelasticity pro velké objemové účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE je dermální výplň navržená speciálně pro korekci lipoatrofie a zvětšení objemu tkání . NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE se vyznačuje nejvyšším množstvím kyseliny hyaluronové a vysokou úrovní viskoelasticity pro velké objemové účinky.

Objednejte si i další produkty z řady NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE online ZDE 

BALENÍ

  • 1x1 ml injekční stříkačka

SLOŽENÍ

  • 28 mg/ml zesíťované kyseliny Hyaluronové
  • PEG Glycin a L-prolin

VÝHODY DERMÁLNÍ VÝPLNĚ NEAUVIA ORGANIC INTENSE ROSE 

  • Korekce měkkých tkání
  • Zvětšení  objemu tkáně
  • Korekce lipoatrofie

JAK DLOUHO VYDRŽÍ VÝSLEDEK?

Výsledky jsou okamžité od první aplikací. Obecně výsledky mohou trvat 6 až 9 měsíců. Někdy výsledky trvají až více než rok v závislosti na jednotlivých faktorech, jako je typ kůže, věk, životní styl a technika aplikace, kterou používá odborný lékař. Výsledky jsou obvykle dlouhodobého charakteru.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)


V případě zájmu o informace týkající se vaší objednávky nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421903 483737, nebo písemně na  email:  objednavky@zollnermedical.com.

Máte estetickou kliniku nebo jste odborný lékař?  Máte zájem o  nové produkty?  Rádi bychom vás k nim  zaškolili , proto neváhejte a domluvte si školení u nás  ještě dnes.  Prosím kontaktujte nás na  0911 373743 , rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně školení.

Máte salon krásy, nebo jste kosmetička? Máte zájem o  nové kosmetické  produkty a rádi byste se nechali také zaškolit? V případě zájmu o absolvování školení nás prosím kontaktujte na naší infolince  +421911 613737 , kde vám rádi poskytneme veškeré informace ohledně předmětného školení nebo  na email  denisa.kurtiova@zollnermedical.com.

Zöllner Aesthetic Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme veškeré dostupné marketingové materiály pro

  • Facebok  prezentaci
  • Instagram  prezentaci
  • Webovou  prezentaci produktu pro váš web
  • Roll-upy,  bannery a polepy oken, letáčky a plakáty, stojany  a pod.

ale hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe  podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku! Protože pokud chceme být úspěšní, musíme postupovat společně. 

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková, Prokurista

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PRODUKTY MATEXLAB

Matexlab vyrábí vysoce inovativní řadu dermálních výplní a kosmetických přípravků a sídlí v Luganu. Společnost má velké odborné znalosti v oblastech: injekčních přípravků, jako jsou dermální výplně a biorevitalizátory; Krémy proti stárnutí a lenitivní krémy; systémy regenerace tkání a hojivá séra se sterilními maskami.

Neauvia Organic je hlavní značkou Matexlab a je světově první řadou dermálních výplní tak blízkých přírodě. Neauvia Organic kombinuje kyselinu hyaluronovou s unikátní technologií PEG-cross-linked, díky které je každá výplň specifická pro různé indikace a injekce.