REVS PRO32 - Inovativní tkáňový stimulátor 64mg/2ml

Kód: A0656
Novinka Doručení 24h
Značka: PRO32
1 490 Kč / bal. 1 803 Kč včetně DPH 745 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Inovativní tkáňový biostimulátor Revs Pro 32, korejská laboratoř Reanzen pro přirozenou bioremodelaci a biolifting pokožky.

Revs Pro32 je unikátní formulace sestávající až z 64 mg fragmentované kyseliny hyaluronové , se dvěma molekulovými hmotnostmi 32 mg H-HA a 32 mg L-HA, pro nejlepší výsledky, pokud jde o zvětšení objemu tkáně, přirozenost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 64 mg FRAGMENTÁRNÍ HA!

Použití fragmentované kyseliny hyaluronové umožňuje aktivaci CD44 receptorů, které se nacházejí na povrchu fibroblastů, za účelem zvýšení efektivity tvorby nových proteinových vláken jako jsou kolagen a elastin, což má za následek silné napětí oválu obličeje a měkký lifting tkáně.

Použijte

  • Aplikace metodou 5 bodů
  • Opakování 4-5 léčebných sezení každých 30 dní

KONCENTRACE 64mg + KVALITA KYSELINY = PŘIROZENÝ LIFT

Proč PRO32 zaručuje přirozený liftingový efekt?

Nezesíťovaná vysokomolekulární a nízkomolekulární nefragmentovaná kyselina hyaluronová použitá v jiných přípravcích nespouští aktivaci receptorů na fibroblastech, čímž přispívá pouze k efektu hloubkové hydratace, bez stimulace produkce kolagenu a elastinu vlákna, díky čemuž je efekt stáhnutí a efektu stažení a zlepšení vlákna.

Složení

  • Kyselina hyaluronová se dvěma molekulovými hmotnostmi 32 mg H-HA a 32 mg L-HA

Indikace

  • Ultra-hydratace pokožky
  • Zvýšení pevnosti
  • Jednoznačné zlepšení napětí
  • Regenerace tkáně
  • Přirozený soft-lifting
  • Redukce hlubokých vrásek

Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky REVS PRO 32 pro CZ trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení?  Potom  Zöllner Academy  je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: