TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II (2x1ml) pro efektivní léčbu očního okolí (kruhy pod očima, únava, stárnutí)

Kód: A0913
Doručení 24h
Značka: TEOSYAL
3 890 Kč / bal. 4 707 Kč včetně DPH 1 945 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Teosyal PureSense Redensity II je pokročilá dermální výplň určená k aplikaci do citlivé oblasti okolí očí. Teosyal PureSense Redensity II obsahuje jemnou směs nezesíťované a zesíťované kyseliny hyaluronové, která je specificky indikována pro léčbu spojenou s očním okolím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Důležitost péče o  oční okolí bylo vždy velkým tématem nejen současných moderních žen, ale také velkým tématem dermatologů a kosmetických specialistů.

Vrásky, záhyby a tmavé kruhy na jemné pokožce kolem očí vám vždy jasně ukáží vývoj procesu stárnutí. Korekci těchto nedostatků zároveň vyžaduje nejvyšší dovednost specilisty a materiál, který by nezpůsobil otoky v periorbitální oblasti.

Švýcarská společnost TEOXANE vyvinula jedinečnou dermální výplň na bázi mřížkovaných a neselektovaných hyaluronových kyselin - TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml. Složení tohoto materiálu zahrnuje kyselinu hyaluronovou neživočišného původu s nejvyšším stupněm čištění o koncentraci 15 mg/g, antioxidanty, vitamin B6, zinek a měď, osm aminokyselin a lidokainTento obohacený koktejl je injikován subkutánně, pomáhá nasytit pokožku vlhkostí, rozložit vrásky, zlepšit barvu pleti, eliminovat tmavé kruhy a nastartovat biologické procesy v buňkách.

TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml má velmi jemnou a plastickou texturu, snadno se vstřikuje, nevyvolává výskyt alergií nebo otoků pod očima. Díky speciální technologii syntézy kyseliny hyaluronové uvnitř molekuly hyaluronové se vytvářejí další vazby, proto má účinná látka další stabilitu a zvyšuje se průměrná doba biodegradace plniva.

POMOCÍ TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2X1ML JE MOŽNÉ DOSÁHNOUT NÁSLEDUJÍCÍ VÝSLEDKY:

 • Eliminace nasolakrimálního a palpebromalárního sulku
 • Odstranění tmavých kruhů a pod očima, jakož i zlepšení pružnosti pokožky
 • Korekce vrásek kolem očí
 • Zvýšení ochranné bariéry tenké kůže pod očima.

Průběh biorevitalizace pod očima provádí kompetentní specialista , který má dostatečné zkušenosti s korekcí v této citlivé oblasti. Po 1 roce se doporučuje provést následnou korekci. V takovém případě může účinek trvat až 2 roky.

TEOSYAL PURESENSE REDENSITY II 2x1ml obsahuje lidokain, který pomáhá eliminovat bolest během aplikace a zmírňuje tak případné traumatické pocity klientů.

BALENÍ POSESTAVÁ Z:

 • 2 x 1 ml stříkačky 
 • 2 x 30g ½ jehel

PŘÍSADY:

 • 15 mg/ ml kyselina hyaluronová
 • 8 aminokyselin - arginin, glycin, isoleucin, leucin, lysin, prolin, threonin a valin
 • 3 antioxidanty - kyselina alfalipoová, glutathion a N-acetyl-L-cystein
 • 2 minerály - měď a zinek
 • Vitamin B6
 • 0,3% lidokainu

VÝHODY TEOSYAL® PURESENSE REDENSITY II 2x1ML:

 • Hydratace a objem pro jemnou a citlivou oblast očí
 • Vhodné jak pro kruhy pod očima tak i vpadlé kruhy a okolí očí

 JAK DLOUHO TRVÁ VÝSLEDEK?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně, obecně však 9-12 měsíců.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU

Nakupujte od slovenské firmy Zöllner Medical a pomozte zachovat pracovní místa na Slovensku. Zároveň nám pomáháte s naší expanzí do zahraničí, kde můžeme ukázat sílu našeho slovenského potenciálu. A na to budeme vždy hrdí.

Jsme rádi, že zůstáváte s námi.

Váš Zöllner Medical tým  ღ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: