TEOSYAL PURESENSE ULTRA DEEP (2x1,2ml)

Kód: 698
Doručení 24h
Značka: TEOSYAL
4 495 Kč / ks 5 439 Kč včetně DPH 1 873 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Teosyal PureSense Ultra Deep je dermální výplň založená na kyselině hyaluronové s vysokým viskoelastickým profilem a soudržností. Produkt je navržen tak, aby vytvořil objem v cílových oblastech, jako jsou lícní kosti a brada, předefinujte obrysy obličeje a v případě potřeby vyplní i hluboké vrásky. Teosyal® PureSense Ultra Deep je určen k použití v podkožní nebo pre-periosteální tkáni. Výrobek obsahuje lidokain, silné anestetikum pro pohodlnější aplikaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teosyal® PureSense Ultra Deep je dermální výplň založená na kyselině hyaluronové s vysokým viskoelastickým profilem a soudržností. Produkt je navržen tak, aby vytvořil objem v cílových oblastech, jako jsou lícní kosti a brada, předefinujte obrysy obličeje a v případě potřeby vyplní i hluboké vrásky.

Teosyal® PureSense Ultra Deep je určen k použití v podkožní nebo pre-periosteální tkáni. Výrobek obsahuje lidokain, silné anestetikum pro pohodlnější aplikaci.

Balení se skládá z:

2 x 1,2 ml stříkačky

Výhody Teosyal® PureSense Ultra Deep 1ml:

  • Vytvoří objem v cílových oblastech
  • Předefinujte obrysy obličeje
  • Ošetří i hluboké vrásky 

 Jak dlouho trvá výsledek?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně, obecně však zhruba 12 měsíců.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: