TEOSYAL RHA 4 (2x1,2ML) - Ideální volumizér pro navrácení ztraceného objemu

Kód: A0997
Doručení 24h
Značka: TEOSYAL
4 495 Kč / bal. 5 439 Kč včetně DPH 1 873 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Teosyal RHA 4 je dermální výplň báze kyseliny hyaluronové, která je určena ke zlepšení vlastností pokožky při každém pohybu a zároveň pomáhá zachovat vitalitu a jemnost pokožky. Teosyal RHA 4 je speciálně navržen tak, aby vytvořil objem v hlubokých podkožních vrstvách a pro léčbu ochablé a převislé pokožky. Výrobek obsahuje lidokain, silné anestetikum pro pohodlnější aplikaci.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revoluční dermální výplň TEOSYAL RHA 4  obsahuje nový vzorec pro kyselinu hyaluronovou, vyvinutý výlučně pro práci s nejdynamičtějšími částmi obličeje. Speciální technika zesíťování molekul podle typu trojrozměrné sítě umožňuje lepší uchování dlouhých řetězců hyaluronátu sodného a několikanásobné snížení množství síťovacího činidla BDDE (až 4%).

Švýcarská společnost „Teoxane“, která se od roku 2003 zabývá výrobou přípravků na bázi kyseliny hyaluronové, umožnila vývoj jedinečného přírodního volumizéru TEOSYAL RHA 4. Tento gel byl prvním prostředkem na trhu krásy, který se aplikuje na hladinu podkožního tuku a tím se liší od suprakutánních injekcí.

Trojrozměrná síť má vysokou pevnost a pružnost, dodává dermální výplni potřebnou viskozitu. Elektrostatická povaha interakce molekul kyseliny hyaluronové jim umožňuje snadné odbourávání a rovněž rychlé vytváření: tento efekt umožňuje zachovat přirozený výraz obličeje a za žádných okolností neodhalí výplň pod kůži, takže může nesmí být nahmatán ani viditelný.

Díky této pozoruhodné plasticitě je TEOSYAL RHA4 se doporučuje na:

  • odstranění nedostatku objemu brady
  • vyplnění obrysů lícních kostí, objem horních lícních kostí a spánků
  • eliminace rýh a vrásek na čele
  • výplň brázdy uprostřed tváře
  • korekce tvaru a vyrovnání obecného obrysu obličeje
  • korekce „únavy obličeje“ (slabost, hluboké vrásky).
  • Léčivo obsahuje minimální koncentraci lidokainu 0,3%, což je dostatečné k odstranění nepohodlí během postupu ak pohodlnějšímu podání injekce.

Naplňováním pokožky objemem si dermální výplň zachovává pevnost a pružnost dermy, což umožňuje pokožce vypadat přirozeně. TEOSYAL RHA4 se perfektně přizpůsobí mimice a nenápadně se distribuuje ve tkáních, takže pacient vůbec necítí výplň pod kůží.

V závislosti na oblasti vpichu, techniky vedení zákroku a individuálních charakteristik pacienta trvá účinek gelu od 9 do 18 měsíců.

BALENÍ POSESTAVÁ Z:

2 x 1 ml stříkačky

Výhody Teosyal® RHA 4 1ml:

  • Zachování vitality a jemnosti pokožky
  • Vytvoří objem
  • Léčí ochablou a převislou pokožku

OBLASTI POUŽITÍ:

Líce, nasolabiální rýhy, čelo a vějířovité vrásky v okolí očí

JAK DLOUHO TRVÁ VÝSLEDEK?

Trvání výsledku může být delší nebo kratší v závislosti na faktorech jako je věk, fyziologie, životní styl a technika použitá lékařem při aplikaci dermální výplně, obecně však zhruba několik měsíců.

PRODUKT JE VYROBEN V EVROPSKÉ UNII (EU)

EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: