Venome Biorevitalizace H2O 1x2ml - Intenzivní a unikátní stimulace tkáně a zlepšení hydratace tkáně - 24mg fragmentované kyseliny hyaluronové

Kód: A1111
Novinka Doručení 24h
Značka: VENOME
1 644 Kč / bal. 1 989 Kč včetně DPH 822 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Venome H2O BIOREVITALIZACE je ABSOLUTNÍ INOVATIVNÍ stimulační terapie, jejíž složení je založeno na fragmentované, vysokomolekulární kyselině hyaluronové v koncentraci 24mg/2ml

 • NOVINKA ve světě estetiky. Díky jeho schopnosti míchat jej s jinými výrobky, nemá ve své třídě konkurenci! Představeno na IMCAS Paris 2023. (Leden 2023)
 • Výjimečné regenerační vlastnosti
 • Dodává objem a hloubkovou hydrataci
 • Stimuluje fibroplasty k intenzivní tvorbě nových kolagenových vláken pokožky, díky čemuž získává zpět správnou pevnost a hustotu.


Možnost kombinace s jinými Venome produkty jako Venome Saffron, Venome Collagen, Venome Amber Hydro BTX, Venome Hydro 0,55%. Unikátní kombinované protokoly.

 • Speciální 10 bodová nebo 13 bodová aplikační technika pro obličej
 • Výrobek je zdravotnický prostředek třídy III., včetně ŠUKL registrací

Detailní informace

Detailní popis produktu

VENOME BIOREVITALIZACE H2O, 1x 2ML - INTENZIVNÍ STIMULACE TKANIVA A ZLEPŠENÍ HYDRATACE TKANIVA - 24MG FRAGMENTOVANÉ KYSELINY HYALURONOVÉ

Produkt Venome H2O biorevitalizace je založen na inovativní fragmentované kyselině hyaluronové (24mg/2ml), která má mimořádné stimulační vlastnosti díky možnosti účinné aktivace receptoru CD44 na fibroblastech, jejichž stimulace má za následek zrychlení metabolismu a zlepšení účinnosti buněk.

Protein CD44 je jedním z hlavních receptorů kyseliny hyaluronové nacházející se na povrchu fibtoblastů. Jeho jedinečné vlastnosti spočívají ve schopnosti kontrolovat a přenášet příslušné signály dovnitř buňky, čímž přispívá k jejímu rychlejšímu růstu, znásobená a intenzivní produkce. kolagenových vláken typu III, jinak nazývaných také mladý kolagen nebo-li kolagén mladosti. Běžná, vysokomolekulární kyselina hyaluronová nemá vlastnosti stimulující fibroblasty, přispívá jen k obnovení správné hydratace pokožky.

TECHNOLOGIE VÝROBY SOFT TOUCH

Kyselina hyaluronová je polysacharid, který patří do skupiny glykosaminoglykanů (GAG) a nachází se v mezibuněčném prostoru všech živých organismů. Struktura kyseliny hyaluronové je založena na takzvaných monomerech, tzn. jednotkách N-acetyl-D-glukosaminu a kyseliny D-glukuronové spojených chemickými vazbami. Čím více monomerů, tím vyšší bude hmotnost kyseliny hyaluronové.

Z hlediska správné stimulace a regenerace pokožky budou pro HA pro zlepšení a zintenzivnění buněčného metabolismu nejoptimalnější hodnoty, ve kterých má ve své struktuře od 20 do 40 monomerů. Kyselina hyaluronová s vyššími nebo nižšími hodnotami nebude mít stimulační vlastnosti.

Technologie SOFT TOUCH během výrobního procesu umožňuje vybrat mezi různými masami kysliny hyaluronové takové velikosti, které mají nejlepší vlastnosti při stimulaci buněk v dermu. Díky tomu má produkt Venome H2O silný účinek při stimulaci fibroblastů prostřednictvím perfektně vybraných masek kyseliny, které mají schopnost aktivovat receptory CD44.

K určení vhodného množství monomerů kyseliny hyaluronové v technologii SOFT TOUCH byla použita inovativní FTIR spektroskopie, která je obzvláště použitelná při analýze částic pomocí infračerveného záření. Díky metodě farmaceutické spektroskopie obsahuje H2O pouze fragmenty kyselin o velikosti od 20 do 40 jednotek bází.

POUŽITÍ

Revitalizační H2O gel účinně redukuje projevy stárnutí pokožky zlepšením její hydratace, čímž se obnoví správné prostředí pro práci fibroblastů. Díky použití fragmentů kyseliny hyaluronové, která má schopnost aktivovat receptor CD44, se mnohem rychleji vytvářejí nová kolagenová vlákna, díky čemuž pokožka získává pevnost a správnou hustotu, zlepšuje její struktura a redukují se pevné a mimické vrásky.

INDIKACE

 • Viditelná ochablost
 • Ztráta hydratace
 • Mimické vrásky
 • Povislá kontúra obličeje
 • Ztráta elasticity pokožky
 • Ztráta záře pokožky


TECHNIKY APLIKACE

 • Produkt Venome H2O lze podávat několika způsoby, včetně depozitu, lineární retrográdní nebo 5-bodové techniky, pokaždé do hloubky dermis přibližné 1,6-2,2 mm.
 • Depozitní metoda - depozitní metoda spočívá v depozitní aplikaci přípravku do dermis na celém obličeji nebo v oblastech vyžadujících speciální stimulaci.
 • Lineární retrográdní - lineární aplikace přípravku do dermis, do kožních prohlubní a záhybů, za účelem stimulace pokožky v oblasti lomu.
 • 5-bodová technika spočívá v zavedení jehly kolmo do hlubokých vrstev dermis a ponechání nánosů 0,1-0,3 ml na bod. Body by měly být umístěny na 5 místech na obou stranách obličeje. Označené body jsou anatomicky bezpečná místa.
 • Kanylová technika - Patentovaná speciální Tense technika
 • 13 bodová technika

1 bod - 2 cm dolů od vnějšího úhlu palpebrální trhliny na linii spojující s úhlem dolní čelisti.
2 bod - 1 cm laterálně od nosní dírky.
3 bod - 1 cm v přímé linii od ušní chrupavky.
4 bod - 2 cm dolů a 1 cm mediálně od čáry vedené od vnějšího úhlu labiální červené dolů.
5 bod - 1,5 cm mediální a směrem nahoru od úhlu čelisti.

DŮLEŽITÉ

Výrobek je určen k použití profesionálním uživatelům.


VYROBENO V NĚMECKU

Zöllner Medical │EU vlajka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: