Venome Filler XXL, 1x1ML - Remodelace kontur obličeje a korekce výrazných defektů tkáně a jizev

Kód: A8885
Novinka Doručení 24h
Značka: VENOME
1 999 Kč –25 %
Venome XXL CZ
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč / bal. 1 814 Kč včetně DPH 1 499 Kč / 1 ml
Skladem (>5 bal.)
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Díky vhodné plasticitě a jedinečným reologickým vlastnostem je zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové Venome Filler XXL ideální pro modelování tvarů obličeje a korekci výrazných defektů tkáně a jizev. Přípravek ve formě homogenního gelu dodává příslušný objem a pevnost s vysokou mírou soudržnosti a měkkosti korekce. Díky své přiměřeně elastické struktuře a použité technologii hydratace výplň účinně koriguje hluboké defekty, snižuje riziko asymetrie a velikosti otoků po ošetření.

Účinek trvá 8 až 10 měsíců, i když to závisí na injekční technice a na množství biologických a environmentálních faktorů.

Jen profesionální použití.

Indikace

 • Zvýšený objem lícních kostí a čelisti.
 • Korekce jizev a výrazných defektů tkáně.
 • Korekce nosu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome XXL 1x1ml bez lidokainu

Silné zvýraznění kontur a vyplnění defektů tkáně.

Zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové Venome Filler XXL je díky své vhodné plasticitě a jedinečným reologickým vlastnostem ideální pro modelování tvaru obličeje a korekci výrazných defektů tkáně a jizev.

Přípravek ve formě homogenního gelu dodává příslušný objem a pevnost s vysokým stupněm soudržnosti a jemnosti korekce.

Díky své přiměřeně elastické struktuře a použité technologii hydratace s kyselou recepturou výplň účinně koriguje hluboké defekty, snižuje riziko asymetrie a velikosti otoků po ošetření.

Indikace

 • Zvýšený objem lícních kostí a čelisti.
 • Korekce jizev a výrazných defektů tkáně.
 • Korekce nosu.

Akce

Zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové Venome Filler XXL je díky své vhodné plasticitě a jedinečným reologickým vlastnostem ideální pro modelování tvarů obličeje a korekci výrazných defektů tkáně a jizev.

Přípravek ve formě homogenního gelu dodává příslušný objem a pevnost s vysokou mírou soudržnosti a měkkosti korekce.

Díky své přiměřeně elastické struktuře a použité technologii hydratace s kyselou recepturou výplň účinně koriguje hluboké defekty, snižuje riziko asymetrie a velikosti otoků po ošetření.

Účinek ošetření trvá 8 až 10 měsíců, závisí však na použité injekční technice a biologických a environmentálních faktorech.

O VĚNOMU VÝPLNÍCH:

Venome Filler je řada šesti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu.  Různorodost produktů Venome charakterizovaná odlišným množstvím hyaluronátu sodného  a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a  rozsahu požadované korekce.

Venome výplně jsou vhodné jak pro jemné zvlhčení a vyživení pokožky, zvětšení objemu rtů a doplnění jemných či středních vrásek, tak pro zvýraznění objemu a dodání správného tvaru vybraným partiím obličeje.

Řada Venome Filler se díky technologii  TOUCH  vyznačuje přiměřenou homogenitou a pružností kyseliny, což zvyšuje komfort vpichu. Plně hydratované složení kyseliny minimalizuje riziko otoků což usnadňuje práci na cílovém tvaru a velikosti korekce a  urychluje rekonvalescenci po zákroku.

Použitá technologie TOUCH a vhodná hustota síťování umožnily získat gel s vynikající soudržností , ideálně vhodný pro přirozenou korekci. věkem ztraceného objemu líc, který díky ochablosti pokožky zvýrazňuje hloubku nasolabiálních rýh. 

CELOU ZNAČKU VENOM NAJDETE ZDE:

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE "TOUCH"

Produkty Venome Filler jsou založeny na inovativní technologii  TOUCH , která se vyznačuje použitím  stabilizované kyseliny hyaluronové  s vysokou molekulovou hmotností a malými odchylkami mezi velikostmi při výrobě a správě přípravným, fyziologickým pufrovacím roztokem, který hydratuje recepturu vytvořením trojrozměrné sítě kyseliny.

 • Předběžný technologický postup  Venome Filler  je založen na dvojím čištění základních složek od zbytků buněčných stěn, díky čemuž kyselina získává velmi nízkou hladinu bílkovin endotoxinů,  čímž se minimalizuje riziko možných alergických reakcí.
 • Vyčištěný produkt se poté rovnoměrně rozloží v celé směsi.
 • Potom se hyaluronát sodný  stabilizuje  pomocí síťovacího činidla BDDE, aby se částice spojily chemickými vazbami, které zpomalují rozpad a poskytují přiměřenou odolnost vůči aktivitě přirozeně se vyskytujícího enzymu hyaluronidázy v těle.
 • Přebytek případně přítomného BDDE se odstraňuje v procesu praní, což výrazně ovlivňuje strukturu sítě a snižuje následnou nežádoucí nadměrnou korekci.
 • Dalším krokem je kombinace zasíťované receptury při aplikaci a po injekci, čímž se  snižuje velikost otoku.
 • Použitý  proces dvojité homogenizace  umožnil získat dokonale  hladký a koherentní gel  s vysokou strukturní viskozitou.

VENOME NÁPLŇ

SLOŽENÍ:

 • 1 ml obsahuje 28 mg/ml jednofázové, zesíťované kyseliny hyaluronové ve formě viskoelastického gelu.

KONTRAINDIKACE:

 • alergie na kyselinu hyaluronovou;
 • autoimunitní onemocnění nebo během imunoterapie;
 • akutní infekce kůže v oblasti, která má být léčena (např. akné);
 • akutní chřipka a horečné nachlazení;
 • akutní systémová infekce (herpes, psoriáza);
 • porucha koagulace;
 • sklon k tvorbě jizev;
 • těhotenství nebo kojení;
 • osoby mladší 18 let;

PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU.


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení?  Potom  Zöllner Academy  je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tím

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: