Venome Filler M s lidokainem 2x1ML - Vyplňuje střední a hluboké linie vrásek, objem rtů, zvyšuje pevnost a flexibilitu tkání

Kód: A0325
Doručení 24h
Značka: VENOME
2 600 Kč –23 %
Venome M Lidocaine 2x1ml
2 600 Kč –23 % 1 990 Kč / bal. 2 408 Kč včetně DPH 995 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Venome M 2x1ml s lidokainem  - Vyplňuje střední a hluboké linie vrásek a zvyšuje pevnost a pružnost tkání. Venome Filler M s lidokainem  je univerzální produkt pro kompletní korekci středních a mělkých vrásek a nosoretních rýh.  Jednofázový gel kyseliny hyaluronové se díky plně hydratovanému složení a unikátní technologii síťování TOUCH velmi dobře roztírá ve tkáních, dodává jim optimální pevnost v místě vpichu a okamžité zvýraznění záhybů, bez nadměrného otoku , často způsobeného např. příliš vysoká hygroskopičnost částic kyseliny. 

Produkt je ideální jako doplněk k terapii Venome Filler S a L. Tento efekt trvá 5 až 6 měsíců, závisí však na použité injekční technice a biologických a environmentálních faktorech.

Obsah lidokainu umožňuje lokální úlevu od bolesti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome M s lidokainem 2x1ml 

O VENOME VÝPLNÍCH:

Venome Filler je řada pěti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu.

Různorodost produktů Venome charakterizovaná odlišným množstvím hyaluronátu sodného a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a rozsahu požadované korekce.

Venome výplně jsou vhodné jak pro jemné zvlhčení a vyživení pokožky, zvětšení objemu rtů a doplnění jemných či středních vrásek, tak pro zvýraznění objemu a dodání správného tvaru vybraným partiím obličeje.

Řada Venome Filler se díky technologií TOUCH vyznačuje přiměřenou homogenitou a pružností kyseliny, což zvyšuje komfort vpichu. Plně hydratované složení kyseliny minimalizuje riziko otoků což usnadňuje práci na cílovém tvaru a velikosti korekce a urychluje rekonvalescenci po zákroku.

Venome M s lidokainem 2x1ml  - Vyplňuje střední a hluboké linie vrásek a zvyšuje pevnost a pružnost tkání. Venome Filler M s lidokainem je univerzální produkt pro kompletní korekci středních a mělkých vrásek a nosoretních rýh.  Jednofázový gel kyseliny hyaluronové se díky plně hydratovanému složení a unikátní technologii síťování TOUCH velmi dobře roztírá ve tkáních, dodává jim optimální pevnost v místě vpichu a okamžité zvýraznění záhybů, bez nadměrného otoku , často způsobeného např. příliš vysoká hygroskopičnost částic kyseliny. 

Produkt je ideální jako doplněk k terapii Venome Filler S a L. Tento efekt trvá 5 až 6 měsíců, závisí však na použité injekční technice a biologických a environmentálních faktorech.

CELOU ZNAČKU VĚNOM NAJDETE ZDE:

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE "TOUCH"

Produkty Venome Filler jsou založeny na inovativní technologii TOUCH , která se vyznačuje použitím stabilizované kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností a malými odchylkami mezi velikostmi při výrobě a správě přípravným, fyziologickým pufrovacím roztokem, který hydratuje recepturu vytvořením trojrozměrné sítě kyseliny.

 • Předběžný technologický postup Venome Filler je založen na dvojím čištění základních složek od zbytků buněčných stěn, díky čemuž kyselina získává velmi nízkou hladinu bílkovin endotoxinů, čímž se minimalizuje riziko možných alergických reakcí.
 • Vyčištěný produkt se poté rovnoměrně rozloží v celé směsi.
 • Potom se hyaluronát sodný stabilizuje pomocí síťovacího činidla BDDE, aby se částice spojily chemickými vazbami, které zpomalují rozpad a poskytují přiměřenou odolnost vůči aktivitě přirozeně se vyskytujícího enzymu hyaluronidázy v těle.
 • Přebytek případně přítomného BDDE se odstraňuje v procesu praní, což výrazně ovlivňuje strukturu sítě a snižuje následnou nežádoucí nadměrnou korekci.
 • Dalším krokem je kombinace zasíťované receptury při aplikaci a po injekci, čímž se snižuje velikost otoku.
 • Použitý proces dvojité homogenizace umožnil získat dokonale hladký a koherentní gel s vysokou strukturní viskozitou.

VENOME FILLER M s lidokainem – VYPLŇUJÍCÍ STŘEDNÍ A HLBOKOU LINEU VRÁSEK A ZVYŠOVÁNÍ PEVNOSTI A FLEXIBILITY TKANÍ.

SLOŽENÍ:

 • 1 ml obsahuje 20 mg hyaluronátu sodného,
 • 3 mg lidokain hydrochloridu

INDIKACE:

 • Vyplňuje jemné, střední a hluboké kožní záhyby
 • Oprava marionetových linií
 • Korekce jemných jizev
 • Odstranění nasolabiálních rýh
 • Zvětšení objemu rtů

POUŽITÍ:

 • Injekce do ústní sliznice nebo střední vrstvy tkáně
 • Doporučená velikost jehly a kanyly: 27G nebo 30G

VÝHODY VÝPLNĚ VENOME:

 • Monofázické
 • Sterilní
 • Isotonické
 • Bez pyrogenů
 • Obsahuje vysoce čištěnou, zasíťovanou biofermentativní kyselinu hyaluronovou neživočišného původu

PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU.

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Pharm.Dr.Jana Hrušková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: