Venome Filler S 2x1ML - Eliminace jemné a střední linie vrásek

Kód: A0240
Doručení 24h
Značka: VENOME
2 234 Kč / bal. 2 703 Kč včetně DPH 1 117 Kč / 1 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Venome Filler S  bez lidokainu - Eliminace jemných a středních linií vrásek.  Venome Filler S je zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové určený ke korekci povrchových a středních kožních záhybů. Díky technologii síťování TOUCH a získání vhodné pružnosti a homogenity gelu se přípravek snadno podává během aplikace. Ideální plastické vlastnosti umožňují také správné masírování a tím umístění implantátu do tkáně, čímž dochází k přirozeným výplňovým efektům bez rizika překreslení. 

Hydratovaná forma Venome Filler S minimalizuje riziko otoků po ošetření, čímž se zkracuje doba rekonvalescence a pokožka rychleji získá požadovanou pevnost. Tento efekt trvá od 5 do 6 měsíců, ale závisí na použité injekční technice a biologických a environmentálních faktorech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome S 2x1ml bez lidokainu

O VENOME VÝPLNÍCH:

Venome Filler je řada pěti tkáňových výplní na bázi jednofázového biofermentačního gelu zasíťované kyseliny hyaluronové neživočišného původu.

Různorodost produktů Venome charakterizovaná odlišným množstvím hyaluronátu sodného a síťovacího činidla umožňuje přesný výběr přípravku v závislosti na indikaci a rozsahu požadované korekce.

Venome výplně jsou vhodné jak pro jemné zvlhčení a vyživení pokožky, zvětšení objemu rtů a doplnění jemných či středních vrásek, tak pro zvýraznění objemu a dodání správného tvaru vybraným partiím obličeje.

Řada Venome Filler se díky technologií TOUCH vyznačuje přiměřenou homogenitou a pružností kyseliny, což zvyšuje komfort vpichu. Plně hydratované složení kyseliny minimalizuje riziko otoků což usnadňuje práci na cílovém tvaru a velikosti korekce a urychluje rekonvalescenci po zákroku.

Venome Filler S - Eliminace jemných a středních linií vrásek.  Venome Filler S je zesíťovaný gel kyseliny hyaluronové určený ke korekci povrchových a středních kožních záhybů. Díky technologii síťování TOUCH a získání vhodné pružnosti a homogenity gelu se přípravek snadno podává během aplikace. Ideální plastické vlastnosti umožňují také správné masírování a tím umístění implantátu do tkáně, čímž dochází k přirozeným výplňovým efektům bez rizika překreslení. 

Hydratovaná forma Venome Filler S minimalizuje riziko otoků po ošetření, čímž se zkracuje doba rekonvalescence a pokožka rychleji získá požadovanou pevnost. Tento efekt trvá od 5 do 6 měsíců, ale závisí na použité injekční technice a biologických a environmentálních faktorech.

CELOU ZNAČKU VĚNOM NAJDETE ZDE:

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE "TOUCH"

Produkty Venome Filler jsou založeny na inovativní technologii TOUCH , která se vyznačuje použitím stabilizované kyseliny hyaluronové s vysokou molekulovou hmotností a malými odchylkami mezi velikostmi při výrobě a správě přípravným, fyziologickým pufrovacím roztokem, který hydratuje recepturu vytvořením trojrozměrné sítě kyseliny.

 • Předběžný technologický postup Venome Filler je založen na dvojím čištění základních složek od zbytků buněčných stěn, díky čemuž kyselina získává velmi nízkou hladinu bílkovin endotoxinů, čímž se minimalizuje riziko možných alergických reakcí.
 • Vyčištěný produkt se poté rovnoměrně rozloží v celé směsi.
 • Potom se hyaluronát sodný stabilizuje pomocí síťovacího činidla BDDE, aby se částice spojily chemickými vazbami, které zpomalují rozpad a poskytují přiměřenou odolnost vůči aktivitě přirozeně se vyskytujícího enzymu hyaluronidázy v těle.
 • Přebytek případně přítomného BDDE se odstraňuje v procesu praní, což výrazně ovlivňuje strukturu sítě a snižuje následnou nežádoucí nadměrnou korekci.
 • Dalším krokem je kombinace zasíťované receptury při aplikaci a po injekci, čímž se snižuje velikost otoku.
 • Použitý proces dvojité homogenizace umožnil získat dokonale hladký a koherentní gel s vysokou strukturní viskozitou.

VENOME FILLER S - ELIMINACE JEMNÉ A STŘEDNÍ LINIE VRÁSEK!

SLOŽENÍ:

 • 1 ml obsahuje 16 mg hyaluronátu sodného.

INDIKACE:

 • Redukce povrchových a středně hlubokých vrásek
 • Mělké nasolabiální rýhy
 • Vyplnění marionetových linií
 • Modelování rtů
 • Zvedání povislých koutků
 • Omlazení zad ruky

POUŽITÍ:

 • Injekce do ústní sliznice nebo střední vrstvy tkáně
 • Doporučená velikost jehly a kanyly: 27G nebo 30G

VÝHODY VÝPLNĚ VENOME:

 • Monofázické
 • Sterilní
 • Isotonické
 • Bez pyrogenů
 • Obsahuje vysoce čištěnou, zasíťovanou biofermentativní kyselinu hyaluronovou neživočišného původu

PRODUKT JE VYROBEN V NĚMECKU.

EU


Zöllner Medical  International  je výhradním distributorem značky  Venome  pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo  info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Pak  Zöllner Academy  je tady právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll-upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tým 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: