VENOME LACTIC HYDRATION 40% 6ml

Kód: A0361
Doručení 24h
Značka: VENOME
380 Kč –22 %
HYDRY
380 Kč –22 % 295 Kč / lahvička 357 Kč včetně DPH 49 Kč / 1 ml
Pouze pro přihlášené

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je revitalizační ošetření, které posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, přímo ovlivňuje zvýšení množství ceramidů, což přispívá ke zlepšení pevnosti lipidové bariéry a zvýšení úrovně hydratace. Jedinečná kombinace kyseliny mléčné, tří aminokyselin, alantoinu a kyseliny askorbové stimuluje kožní buňky, zlepšuje její kvalitu a strukturu vnějších vrstev, dodává efekt napětí a liftingu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je díky použití unikátní kombinace kyseliny mléčné, komplexu aminokyselin i alantoinu a kyseliny askorbové vysoce účinný z hlediska zvýšení hydratace, regenerace a stimulace fibroblastů.

Umožňuje obnovit správnou hydrataci a pevnost pokožky.

Chemický peeling Venome Lactic Hydration je revitalizační ošetření, které posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky, přímo ovlivňuje zvýšení množství ceramidů, což přispívá ke zlepšení pevnosti lipidové bariéry a zvýšení úrovně hydratace. Jedinečná kombinace kyseliny mléčné, tří aminokyselin, alantoinu a kyseliny askorbové stimuluje kožní buňky, zlepšuje její kvalitu a strukturu vnějších vrstev, dodává efekt napětí a liftingu.

Složení a akce: 

 • Kyselina mléčná používaná ve Venomu Lactic Hydration je alta-hydroxykyselina (AHA) získaná fermentací cukru mléčnými bakteriemi. Je jednou z látek obsažených v NMF-přírodním hydratačním faktoru, díky kterému zlepšuje ochranu tkáně, účinněji vyživuje pokožku a zajišťuje její správnou úroveň hydratace. Umožňuje také regulovat proces keratinizace epidermu, obnovuje přirozené, fyziologické pH, čímž zajišťuje jemnost a hladkost ošetřované oblasti.
 • Kyselina mléčná čistí póry pleti, proto se doporučuje jako prevence před nedokonalostmi, kterým je pleť vystavena při nesprávné každodenní péči. Produkt Lactic Hydration vykazuje zasvětlující účinek inhibicí aktivity tyrozinázy, což umožňuje snížit viditelnost zabarvení.
 • Díky použití komplexu aminokyselin obsažených v NMF jako je lysin, glycin, serin, přípravek zvyšuje syntézu extracelulární matrix, čímž zpomaluje mechanismus ovlivňující proces stárnutí pokožky. Díky glycinu obsaženému v přípravku, který je jedním z hlavních stavebních kamenů kolagenových vláken (33.7% všech zbytků aminokyselin), zvyšuje peeling elasticitu a elasticitu tkání.
 • Přípravek je navíc bohatý na alantoin, který urychluje regeneraci pokožky, má keratolytické vlastnosti a zároveň vykazuje vysokou hygroskopičnost.
 • Kyselina askorbová má silný antioxidační účinek, snižuje množství volných kyslíkových radikálů.
 • pH 2,5

Indikace:

 • Suchá kůže
 • Při nadměrném slunění
 • Ztráta pevnosti
 • Pleť s viditelnými nerovnostmi, náchylná na suchost nebo seboreu
 • Ochablost a viditelné známky stárnutí
 • Drobné jizvy po akné
 • Kontaminovaná pokožka

Použití:

 1. Důkladně odličte obličej a odmastěte ošetřované místo.
 2. Pomocí sběrné jehly a injekční stříkačky vytáhněte přípravek z obalu. V závislosti na zóně užijte příslušné množství ml: obličej (3 ml), krk (2 ml), dekolt (2 ml) nebo ruce (2 ml).
 3. Přípravek naneste v rukavicích nebo štětcem a důkladně vmasírujte.
 4. Nechte na pokožce působit 6 až 15 minut. Doba ponechání přípravku závisí na individuálních indikacích pacienta a stavu pokožky. Na místa, kde chcete zvýšit sílu ošetření, můžete nanést druhou vrstvu peelingu.
 5. Přípravek opláchněte studenou vodou. Pokud pacient pociťuje silné pálení nebo zpozoruje intenzivní zarudnutí, ihned opláchněte ošetřovanou oblast, abyste odstranili kyselinu.
 6. Pro posílení ošetření a dodatečnou ochranu po ošetření použijte Skin Antidote Hydration a krém s UV filtrem.

Doporučení:

 • Kúru se doporučuje opakovat každé 1-4 týdny maximálně 4 sezení.
 • Během ošetření je důležité používat večer regenerační hydratační krém a SKIN ANTIDOTE HYDRATION, přes den opalovací krém SPF 50+ k ochraně pokožky před slunečními paprsky.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: