VENOME PEEL TCA LIFT 5ml

Kód: 911
Doručení 24h
Značka: VENOME
703 Kč / ks 851 Kč včetně DPH
Pouze pro přihlášené

Venome TCA Lift je lékařský chemický peeling pro silnou revitalizaci pleti se širokým spektrem účinků a vysokým stupněm bezpečnosti.

Receptura přípravku je založena na kombinaci 20% TCA kyseliny trichloroctové, kojové a mandlové, která učinně snižuje známky stárnutí pokožky stimulací fibroblastů k produkci kolagenových a elastinových vláken, navíc vykazuje bakteriostatické účinky a zároveň snižuje viditelnost možného zabarvení a lokální hyper.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome TCA Lift je lékařský chemický peeling pro silnou revitalizaci pleti se širokým spektrem účinků a vysokým stupněm bezpečnosti.

Receptura přípravku je založena na kombinaci 20% TCA kyseliny trichloroctové, kojové a mandlové, která učinně snižuje známky stárnutí pokožky stimulací fibroblastů k produkci kolagenových a elastinových vláken, navíc vykazuje bakteriostatické účinky a zároveň snižuje viditelnost možného zabarvení a lokální hyper.

Přípravek není fotosenzibilizující, proto jej lze použít jako celoroční peeling.

Více o kyselině trichloroctové TCA

TCA kyselina trichloroctová používaná při přípravě patří do skupiny karboxylových kyselin a je nejvíce účinná organická chemická sloučenina. Díky své charakteristické struktuře a přiměřené síle (pKa 0,66) proniká do hlubokých partií pokožky a vyvolává množství reparačních procesů zodpovědných za viditelné zlepšení jejího stavu.

Kyselina TCA stimuluje proces buněčné obnovy epidermis, který je charakterizován rozpadem proteinových vazeb mezi aminokyselinami, což vede ke ztrátě spojení mezi buňkami, připadne k exfoliaci živé části a nahrazení starých struktur novými keratinocyty. Kromě toho dráždivý účinek kyseliny na keratinocyty jim umocňuje uvolňovat cytokiny, což jsou mediátory zánětu, působící přímo na fibroblasty, čímž je stimuluje ke zvýšení produkce kolagenových a elastinových vláken. 

Produkt TCA Lift díky zlepšení kvality kožních struktur postupně redukuje počet drobných vrásek, posiluje napětí a snižuje viditelnost jizev a strií.

Více a kyselině kojové

Přídavek kyseliny kojové v peelingu Venome TCA Lift umožňuje eliminovat barevné poruchy a pigmentové skvrny různého původu. Kyselina kojová je účinným inhibitorem enzymu tyrozinázy, která je jednou z nejdůležitějších složek v procesu melanogeneze, tedy tvorby pigmentu-melaninu.

Zastavením tohoto procesu pigmentové buňky nemají nadbytek melaninu, což má za následek zesvětlení pokožky na vybraných místech. Kyselina kojová použitá v TCA LIFT má antioxidační účinek, eliminuje volné kyslíkové radikály, které ničí proteinová vlákna pokožky.

Přípravek obsahuje také kyselinu mandlovou , která příznivě působí na redukci peritoneální keratózy, která je častou příčinou zánětlivých změn. Produktové smlouvy póry, snižuje nadměrnou seboreu a ukazuje antibakteriální vlastnosti, díky své struktuře podobné antibiotikům, což je důvod, proč je také doporučen pro problematickou pleť.

Peeling Venome TCA Lift díky unikátní kombinaci tří kyselin: trichloroctové, kojové a mandlové účinně odstraňuje problém vrásek a ochablost díky stimulaci fibroblastů k produkci proteinových vláken. Přípravek umožňuje obnovit rovnoměrnou barvu pokožky a redukovat zánětlivé změny, díky čemuž pokožka získá správnou strukturu a lesk, bez zabarvení a nejednotné barvy.

Indikace:

 • Ztráta pevnosti a viditelná ochablost oválu obličeje
 • Vrásky 
 • Hyperpigmentace
 • Menší jizvy
 • Pleť s viditelnými nerovnostmi a záněty
 • Pleť s rozšířenými póry a černými tečkami
 • Pomalá obnova buněk

Doporučení:

 • Ošetření by se mělo provádět každých 7-8 dní v sérii 4-6 ošetření v souladu s doporučeními av závislosti na očekávaném efektu ošetření.

PROTOKOL OŠETŘENÍ VENOME TCA LIFT:

Proveďte důkladné odlíčení a očistěte ošetřovanou oblast (obličej, krk, dekolt nebo jiné části těla).

Doporučuje se používat rukavice k ochraně před kyselou reakcí přípravku ak ochraně sliznic, očí a okolí očí pacienta, které nesmí přijít do kontaktu s přípravkem.

Natáhněte 2-5 ml produktu do injekční stříkačky. Konečné množství se může lišit v závislosti na ošetřované oblasti a velikosti kožní léze.

Naneste tenkou vrstvu v rukavicích a vmasírujte do ošetřované oblasti, dokud nedosáhnete lepkavé vrstvy. Vyhněte se sliznicím a oblasti očí.

Doporučená doba ponechání na pokožce je 4-6 minut. Pacient může během procedury pociťovat mravenčení. Doba ponechání produktu na pokožce se může lišit v závislosti na typu pokožky a specifik léčeného kožního problému.

 • 4 minuty - jemná a citlivá pokožka
 • 5 minut - normální pleť s viditelnými známkami stárnutí nebo sklonem k zánětům
 • 6 minut-mastná pleť, smíšená.

Po uplynutí doby ošetření smyjte zbytky produktu gázou namočenou ve vodě a důkladně očistěte ošetřovanou oblast pokožky. Pokožka může být mírně zarudlá, což do několika hodin po ošetření zmizí. Kromě toho může dojít k zónovému přesušení, které souvisí s exfoliačním účinkem kyseliny. Na závěr kúry naneste hydratační a zklidňující krém a krém s UV 50+ filtrem.

K posílení léčebné kúry použijte Skin Antidote Lift.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: