Venome Succinate AMBER ROSE PDRN (5x3ml)

Kód: A8817
Doručení 24h NOVÉ a ještě lepší CENY
Značka: VENOME
5 300 Kč –19 %
pdrn2
5 300 Kč –19 % 4 270 Kč / ks 5 167 Kč včetně DPH 854 Kč / 3 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Venome Amber Rose je jedinečné stimulační a revitalizační ošetření, které díky svému pokročilému složení založenému na kombinaci PDRN (1 %), kyseliny jantarové (1 %) a kyseliny hyaluronové (1 %), peptidového komplexu a extraktu z květů šípku a ibišku.  Aktivuje silnou tkáňovou fibroplazii pro tvorbu nových proteinových vláken, včetně kolagenu typu I a III.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venome Amber Rose je jedinečné stimulační a revitalizační ošetření, které díky svému pokročilému složení založenému na kombinaci PDRN (1 %), kyseliny jantarové (1 %) a kyseliny hyaluronové (1 %), peptidového komplexu a extraktu z květů šípku a ibišku. Aktivuje silnou tkáňovou fibroplazii pro tvorbu nových proteinových vláken, včetně kolagenu typu I a III.

Proces fibroplazie zahrnuje rekonstrukci a opravu poškozených tkání prostřednictvím intenzivního dělení a množení fibroblastů, zodpovědných za produkci nových kolagenových a elastinových vláken, která jsou nezbytná pro tvorbu a posílení přirozeného rámce kůže.

Díky použití stimulátorů ve vzorci, včetně kyseliny jantarové a fragmentované kyseliny hyaluronové, lze aktivovat tkáňovou fibroplazii, jejíž intenzita je ve Venomu Amber Rose zvýšena díky obohacené receptuře o biomimetické peptidy, což jsou přirozeně se vyskytující peptidy a růstové faktory, jakož i rostlinné extra. antioxidační vlastnosti.

PDRN obsažené ve formulaci má silný účinek proti stárnutí, díky přítomnosti klíčových prvků DNA purinových a pyrimidinových bází a své aktivní receptuře proniká hluboko do buněk a následně aktivuje syntézu vlastní DNA. Rozdělení zdravých struktur ovlivňuje intenzivní regeneraci poškozených tkání, díky čemuž je pokožka hustá a pevná.

Trojrozměrná struktura polydeoxyribonukleotidů zvyšuje hladiny fibronektinu, proteinu podílejícího se na jizvování a urychlování hojení kůže, a dodává pokožce potřebné napětí a pružnost. Kromě toho chrání buňky pokožky před poškozením způsobeným UVA a UVB zářením.

Kyselina jantarová je přirozený tkáňový biostimulátor, který se nachází v každém živém organismu. Je zapojen do Krebsova cyklu , jehož produktem je univerzální nosič energie ATP , zodpovědný za správné fungování buněk. Kromě toho kyselina jantarová vykazuje silný antioxidační potenciál, čímž snižuje volné radikály zodpovědné za degradaci lipidů a proteinů, jakož i kolagenových a elastinových vláken.

Venome Amber Rose využívá fragmentovanou kyselinu hyaluronovou k obnovení správné vodní rovnováhy extracelulární matrice a stimuluje fibroblasty, aby intenzivně produkovaly nová proteinová vlákna pokožky.

FRAGMENTOVANÁ KYSELINA HYALURONOVÁ - KYSELNÁ KVALITA JAKO PODSTATA REDUKCE VRÁSEK

Efektivní stimulace pokožky spočívá v aktivaci receptoru CD44, který se nachází na fibroblastech, jehož zesílené působení iniciuje rychlejší dělení buněk a vysoce účinnou regeneraci pokožky, která je založena na produkci kolagenu typu III, běžně označovaného jako mladý kolagen, jehož zvýšení množství zlepšuje hustotu a pevnost pokožky. Stimulace receptoru CD44 je možná pouze pomocí specializované fragmentované kyseliny hyaluronové, která obsahuje 20 až 40 monomerů.

Komplex vitamínů B hraje důležitou roli při urychlování buněčné rekonstrukce a regenerace, poskytuje základní živiny pro tvorbu kolagenu a udržuje správnou úroveň hydratace. Vitamin B9 , také známý jako kyselina listová, se podílí na mnoha enzymových reakcích, včetně syntézy nukleových kyselin, čímž reguluje růst a funkci buněk. Kombinace vitamínů B a panthenolu urychluje dělení buněk, stimuluje mikrocirkulaci, což má za následek silnější protivráskový efekt.

Šípkový extrakt použitý ve výrobku je bohatý na vitamíny C, A a E a mnoho dalších látek přírodního původu jako karotenoidy a třísloviny. Taniny jsou sloučeniny, které zklidňují podráždění, pálení a zánět. Mají schopnost vázat se s kolagenem v kůži a vytvářet na poškozené tkáni těžce pronikající membránu, která chrání struktury před vnějšími vlivy. Ke zlepšení kvality pokožky lze použít i třísloviny, které podporují hydrataci a mají ochranný a posilující účinek.

Vitamin C obsažený v extraktu působí antioxidačně, chrání buňky před oxidačním stresem, který je jednou z příčin stárnutí pokožky, zatímco polyfenoly, mezi něž patří flavonoidy a kyselina fenolová, zabraňují degradaci kolagenových vláken, elastinu a kyseliny hyaluronové. inhibuje aktivitu enzymů, jako je hyaluronidáza, kolagenáza a elastáza, čímž poskytuje pokožce intenzivní revitalizaci.

Extrakt z květů ibišku má posilující účinek na cévní stěny, chrání před tvorbou viditelných cév, díky přítomnosti monosacharidů a oligosacharidů ve složení má extrakt na pokožku výživný, hydratační a zklidňující účinek.

Tyrozináza je metaloenzym zapojený do procesu melanogeneze vedoucího k tvorbě melaninu, přirozeného pigmentu kůže, vlasů, očí. Použití niacinamidu (vitamin B3) , inhibitoru tyrosinu, ve Venomu Amber Rose umožňuje účinné vyrovnání zbarvení a hyperpigmentace, které se vyskytly, zlepšuje barvu pleti a dodává pleti silný zářivý efekt.

N-acetylglukosamin je derivát glukosaminu, který se přirozeně vyskytuje v lidském těle a vykazuje vlastnosti, které stimulují tvorbu kyseliny hyaluronové a je prekurzorem při syntéze kolagenu ve tkáních. Je zodpovědný za pružnost, pevnost a hustotu pokožky, čímž zvyšuje efekt vyplňování vrásek. N-acetylglukosamin ve složení je stabilizován přítomností niacinamidu, který ovlivňuje rovnoměrné rozložení produktu.

Dodatečná přítomnost pantenolu v produktu pomáhá uklidnit podráždění a regenerovat pleť.

Inovativní kombinace účinných látek v produktu Venome Amber Rose se vyznačuje vysokou účinností z hlediska výživy a regenerace tkání, jakož i mohutnou obnovou proteinových vláken. Synergie složek může účinně snížit problém dehydratované pleti s viditelnými vráskami, ztrátou ochablosti a pevnosti, obnovit dostatečnou hydrataci, vyhladit vrásky a ztracený objem.


Zöllner Medical  International je výhradním distribututorem značky Venome pro CZ a SK trh. V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte nás na naší infolince 0911 373743, nebo info@zollnermedical.com .

Máte zájem o školení? Potom Zöllner Academy je tu právě pro vás. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes! Rádi vás zaškolíme, poskytneme marketingové materiály, FB a Instagram prezentaci, webovou prezentaci, roll upy, banery a polepy oken a hlavně máme veškerý čas vesmíru, abychom vás co nejlépe podpořili a pevně stáli při vašem úspěšném pokroku!

Váš Zöllner Medical tím 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: